Yeni Haberler

Ataşehir

KURBAN ETİ İÇİN 24 SAAT UYARISI: “ÖLÜM SERTLİĞİ OLUŞUYOR, TÜKETMEYİN”

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala bayram hazırlıkları yurt genelinde tüm hızıyla sürerken, uzmanlar ise bayramda beslenmeye yönelik dikkat çeken uyarılarda bulunuyor. Kurban etlerinin kesimden 24 saat sonra tüketilmesi önerilirken aksi halde ciddi sindirim problemleri yaşanabileceği vurgulanıyor.

Ataşehir

Kurbanlık Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 9 Detay

Kurban Bayramı’nın başlamasına sayılı günler kala, kurbanlık hayvanlar pazar alanlarında yerlerini almaya başladı. Bu kapsamda uzman isimler kurbanlık seçiminde dikkat edilmesi gereken kritik detayları paylaştı.

Ataşehir

“15. ATAŞEHİR ÇEVRE FESTİVALİ” DOĞASEVERLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

Ataşehir Belediyesi’nin Çevre Haftası kapsamında düzenlediği etkinlikler, doğa yürüyüşünün ardından, “15. Ataşehir Çevre Festivali”yle devam etti. Çevre bilincinin yaygınlaştırılması ve doğaya dönük farkındalığın artırılması amacıyla düzenlenen “15. Ataşehir Çevre Festivali” her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden renkli içeriklerle dolu dolu geçti.

Ataşehir

İLBER ORTAYLI’DAN “CUMHURİYET DENİZİNDE 105 YIL” SÖYLEŞİSİ

Ataşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği “Cumhuriyet Denizinde 105 Yıl” isimli söyleşi; Pelin Batu’nun moderatörlüğünde, Tarihçi – Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı ve 23 yaşındaki genç yüzücü Aysu Türkoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Ataşehir

BAŞKAN ADIGÜZEL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, ilçedeki 17 mahalle muhtarını başkanlık binasına davet ederek muhtarlarla ilk toplantısını yaptı.

Ataşehir

Çocuklar Ataşehir’de Doyasıya Eğlendikleri Bir Bayram Yaşadılar

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 104. yılında Ataşehir’de büyük bir coşkuyla kutlandı.

Ataşehir

BAŞKAN MECLİS ÜYELERİYLE VEDALAŞTI

Ataşehir Belediye Meclisi’nin 2019 – 2024 döneminin son aylık olağan toplantısı Ataşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, 15 yıllık görev sürecindeki son meclis toplantısında meclis üyeleriyle vedalaştı.

Ataşehir

“Sokak Hayvanları Bakımevi” İçin İzin Çıktı

Ataşehir Belediyesi’nin ilçeye yeni ve modern bir “sokak hayvanları bakımevi” kazandırmak amacıyla yaptığı başvuru 8 yıl sonra kabul edildi. Ataşehir’in çağdaş bir kent seviyesine ulaştırılması ve yurttaşların taleplerinin giderilmesi için hazırlanan hayvan bakımevi projesine, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından izin verildi. Proje kapsamında Maltepe Büyükbakkalköy ormanlık alanında 38 bin 086 metrekare üzerine Ataşehir Belediyesi’ne ait hayvan bakımevi kurulacak.

Ataşehir

Mustafa Kemal ve Aşık Veysel Mahallelerine Büyük Müjde

Ataşehir’in yıllardır çözülemeyen en büyük sorunlarının biri olan imar problemleri bir bir çözüme kavuşurken, Mustafa Kemal ve Aşık Veysel mahallelerinin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planları da İBB Meclisi’nde geçti.

Ataşehir

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan A. Adayı Fatih Sinan Yılmaz; “Ataşehir Aklanacak”

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Sinan Yılmaz, yerel basınla bir araya gelerek seçim gündemi ve 31 Mart hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ataşehir

İÇEM’DE ÇEVRE BİLİM ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen, İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ve İstanbul Üniversitesi’nin proje ortaklığını yaptığı İstanbul İnovatif Çevre Eğitim Merkezi’nde (İÇEM) eğitim gören öğrencilerin katılımıyla “Çevre Bilim Şenliği” düzenlendi. Çevreyi korumanın ve ekolojik hayatın öneminin anlatıldığı şenlikte; 11 atölye, söyleşi ve sergi yer aldı.

Ataşehir

ATAŞEHİR YENİ TEMİZLİK ŞANTİYESİNE KAVUŞTU

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ferhatpaşa Mahallesi’nde toplam 7 bin metrekare alan üzerine kurulan Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün yeni şantiyesinin açılışını belediye işçileriyle birlikte gerçekleştirdi. Başkan İlgezdi, şantiyeyi gezerek Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Şimşek’ten yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Ataşehir

MUSTAFA KEMAL VE AŞIK VEYSEL MAHALLELERİNİN İMAR PLANLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN ÖNEMLİ ADIM ATILDI

Ataşehir Belediye Meclisi, Mustafa Kemal ve Aşık Veysel mahallelerinin Nazım İmar ve Uygulama İmar Planları ile ilgili sürece ilişkin olağanüstü gündemle toplandı.

Ataşehir

İYİ Parti Ataşehir’de Ali Coşkun İle Çok İddialı

İYİ Parti’nin kuruluşundan bu güne , Genel Başkan Danışmanlığı yapan, Hubyar Sultan torunu, Türkmen Alevi Ocakları Birliği, Kültür Eğitim ve Sağlık Vakfı Genel Başkanı İş İnsanı Ali Coşkun, İyi Parti Ataşehir İlçesi Belediye Başkan Adalığını açıklamak için İYİ Parti Ataşehir İlçe başkanlığında basın mensupları ile bir araya geldi..

Ataşehir

ATAŞEHİR’DE CUMHURİYETİN 100. YAŞI COŞKUYLA KUTLANDI

Cumhuriyetin 100. yıl dönümü Ataşehir’de on binlerin katıldığı fener alayı yürüyüşü ve Sertab Erener konseriyle kutlandı.

Ataşehir

CUMHURİYETİN 100’NCÜ YILINDA ATATÜRK’ÜN KIYAFETLERİ ATAŞEHİR’DE SERGİLENİYOR

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yurt içi ve yurt dışında giymiş olduğu 125 farklı kıyafet ve onların hikâyeleri 22 Ekim’e kadar Ataşehir’de sergilenecek.

Ataşehir

Battal İlgezdi’den Sabah Gazetesi’ne yalanlama

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, bugün Sabah Gazetesi’nde yayınlanan bir haberle ilgili olarak açıklamada bulundu.

Ataşehir

Kardeş Kültürlerin Festivali, On Binlerce Müzikseveri Ataşehir’de Buluşturdu

Farklı türden kültürleri müzikle bir araya getiren “Kardeş Kültürlerin Festivali”nin sekizincisi, 8 ayrı mahallede düzenlenen 9 konserle son buldu. 16 Eylül akşamından 24 Eylül akşamına kadar art arda müzikseverlere ücretsiz 19 konser sunan festivalde sırasıyla; Gülşen, Edis, Erdal Güney, Özcan Türe, Taner Özdemir, Nurdan İpek, Muharrem Temiz, Nilüfer Sarıtaş, Kutsal Evcimen, Niyazi Koyuncu, Gazapizm, Arif Sağ, Belkıs Akkale, Erdal Erzincan, Tolga Sağ, Mustafa Ceceli, Selçuk Balcı, Duman ve Tan Taşçı sahne aldı.

Ataşehir

KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ’NDE TÜRKÜ GECESİ

Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği 8. Kardeş Kültürlerin Festivali’nin altıncı günkü konukları, Türk Halk Müziği’nin usta isimleri Arif Sağ, Belkıs Akkale, Erdal Erzincan ve Tolga Sağ oldu.

Ataşehir

Ataşehirli Muhtarlardan Başkan İlgezdi’ye Tapu Teşekkürü

“Ataşehir Belediyesi 8. Kardeş Kültürlerin Festivali”, ikinci gününde ünlü Pop müzik sanatçısı Edis’in konseriyle Mevlana Mahallesi SiteSpor Sahası yanında Ataşehirlilerle buluştu. Konser öncesinde, sahneye çıkarak konseri izlemeye gelenleri selamlayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi; sanatı, kültürel aktiviteleri ve eğlenceyi Ataşehir’in mahallelerine taşıdıklarını belirtti.

Ataşehir

Ataşehir’de Gülşen Rüzgarı Esti

Ataşehir Belediyesi’nin sekizincisini düzenlediği “Kardeş Kültürlerin Festivali”, Gülşen konseriyle muhteşem bir açılış yaptı. Gülşen’i dinlemeye gelen binlerce Ataşehirliye, İstanbul’un diğer ilçelerinden gelen müzikseverler de eşlik edince Ataşehir Cumhuriyet Meydanı, en kalabalık anlarından birine şahitlik etti.

Ataşehir

Büyük Şair Nâzım Hikmet Ataşehir’de Şiirlerle Anıldı

Ataşehir Belediyesi’nin bu yıl 5.’sini düzenlediği “Uluslararası Nâzım Hikmet Şiir Günleri” sona erdi. Ataşehir Amfili Park ve Buhara Parkı ile Büyükada Taş Mektep’te düzenlenen şiir, müzik, sergi ve söyleşi dolu etkinlikler dört gün sürdü.

Ataşehir

İstanbul Valisi Davut Gül, Ataşehir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

İstanbul Valisi Davut Gül, İlçe belediyelerine yaptığı ziyaret programı kapsamında Ataşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ataşehir

Oto yıkamacıda bagaj kapağını sert kapattın kavgası

Ataşehir’de bir oto yıkama dükkanına aracını yıkanması için getiren kadın, araç yıkandıktan sonra bagaj kapağını sert kapatan oto yıkamacı ile kavgaya tutuştu. Yıkama parasını vermek istemeyen kadın ve oto yıkamacıya çağırdığı akrabaları ortalığı birbirine kattı.

Ataşehir

Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi’den İmamoğlu’na Ağır Eleştiri

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi Ataşehir’de bir otelde düzenlendi. İlçe Başkanı, İlçe Yönetim Kurulu ve İl Kongresi delegelerinin seçiminin de gerçekleştirldiği kongreye, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ve eski CHP İstanbul Milletvekili Berhan Şimşek de katıldı.

Ataşehir

Köpeğin saldırdığı kadın ağır yaralandı

Ataşehir’de hakim ve savcı lojmanlarında yaşadığı öğrenilen Aynur Kaynar’a, iddiaya göre bölgedeki bir inşaatın bekçi köpeği saldırdı. Boynundan ve başından yaralandığı öğrenilen Aynur Kaynar hastaneye kaldırılırken, inşaatın bekçisi ise gözaltına alındı.

Ataşehir

Hafriyat kamyonunun çarptığı yaya hayatını kaybetti

Ataşehir’de trafik ışıklarından karşıya geçmeye çalışan Zeki Çağlayan’a hafriyat kamyonu çarptı. Kaza sonucu Zeki Çağlayan olay yerinde hayatını kaybederken, kamyon şoförü emniyete götürüldü.

Ataşehir

Demir sopalı trafik kavgası

Ataşehir’de hafif ticari araç sürücüsü ile otomobil sürücüsü arasında ters yönden geldiği iddiasıyla yol verme tartışması yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle sürücülerden biri aracından aldığı demir sopayla diğer sürücüye saldırdı. Kavga anları ise çevredekilerin cep telefonu kamerasına yansıdı.

Ataşehir

Ataşehir Belediyesi’nin 2022 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi

Ataşehir Belediyesi 2022 Mali Yılı Faaliyet Raporu, Ataşehir Belediye Meclisi’nde oy çokluğuyla kabul edildi.

Ataşehir

Kafede Silahlı Çatışma Çıktı!

Ataşehir’de alacak verecek nedeniyle aralarında husumet bulunan iki grup, güpegündüz bir kafede silahlı çatışmaya girdi. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenirken, caddedeki başka bir iş yerinin sahibi Bayram Ali Eren, çatışma sırasında başına isabet eden kurşunla yaralandı.

Ataşehir

Okul önünde ‘çatlak’ eylemi

Ataşehir Celal Yardımcı İlkokulu’nda çatlaklar bulunduğunu öne süren veliler eylem yaptı. Okul müdürü ise 2011 yılında binanın güçlendirildiğini ve yeni tespit için sıraya alındığını ifade etti.

Ataşehir

Ataşehirli Çocuklardan Depremzede Kardeşlerine Anlamlı Destek

Ataşehir Belediyesi’nin “Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor” adlı ödüllü kampanyası şimdi de deprem bölgelerine uzanan yardımlardan birine dönüştü. Ataşehirli çocukların topladığı plastik mavi kapaklarla, depremde uzuvlarını kaybeden yurttaşlara Ataşehir Belediyesi tarafından tekerlekli sandalye yardımı yapıldı.

Ataşehir

Başkan İlgezdi, Atak Ekibini Makamında Ağırladı

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına katılan 16 kişilik Ataşehir Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi’ni (ATAK) makamında ağırlayarak kendilerine gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ataşehir

Ataşehir Belediyesi Afet Bölgelerinde Aşevi Kuruyor

Deprem bölgesinde yaraların sarılması için bütün imkânlarını seferber eden Ataşehir Belediyesi, Hatay’da aşevi kurdu. Hatay’da afetzede yurttaşlara sıcak yemek dağıtımı için hizmet verecek olan ve birincisi Hatay Antakya’da kurulan Aşevinde ilk kazanlar kaynadı.

Ataşehir

Ataşehir’den 80 Yardım Tır’ı Deprem Bölgelerine Gönderildi

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7.7 ve Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde meydana gelen ve 10 şehirde yıkımlara neden olan deprem felaketi sonrasında tüm Türkiye yaraları sarmak için seferber oldu. Ataşehir Belediye çalışanları ile Ataşehir halkının el ele vererek yürüttüğü çalışmalar kapsamında 80 TIR yardım malzemesi bölgeye gönderildi.

Ataşehir

Yakıtı bittiği için duran otomobile iki araç çarptı

Ataşehir TEM bağlantı yolunda seyir halindeyken yakıtı biten otomobil yol ortasında durdu. Bu sırada arkadan gelen başka bir otomobil ile servis minibüsü duran otomobile çarptı. Kazada 4 kişi yaralandı.

Ataşehir

Sevindiren Haber; Ataşehir ATAK Ekibi 3 Kişiyi Kurtardı

Ataşehir Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (ATAK) Hatay Reyhanlı’da yaptığı arama kurtarma çalışmalarında enkaz altında kalan 3 yurttaşı sağ salim çıkardı.

Ataşehir

Ataşehir Belediyesi’nden Açıklama!

Ataşehir Belediyesi’ne yönelik yürütülen iki farklı ihaleye fesat karıştırma soruşturması kapsamında aralarında üç belediye başkan yardımcısının da bulunduğu 28 kişi gözaltına alındı. Operasyon sonrasında Ataşehir Belediyesi’nden açıklama geldi.

Ataşehir

Ataşehir Belediyesi’ne Operasyon; 28 gözaltı

Ataşehir Belediyesi’ne yönelik yürütülen iki farklı ihaleye fesat karıştırma soruşturması kapsamında aralarında üç belediye başkan yardımcısının da bulunduğu 28 kişi gözaltına alındı. ‘Şüpheli’ sıfatıyla Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin de ifadesine başvurulacağı öğrenildi.

Ataşehir

Yangın söndürülürken çekyatın içinde kadın cesedi bulundu

Ataşehir’de, 4 katlı binanın giriş katında çıkan yangını söndürmeye gelen ekipler, evdeki çekyatın içinde yanmış kadın cesedi buldu. Kadının vücudunda kesikler olduğu belirlenirken, çekyatın yanında balta görüldü. Polis, olaya ilişkin 2 kişiyi gözaltına aldı.

Ataşehir

Ataşehir’de Sömestir Atölyeleri Başlıyor!

Ataşehir Belediyesi, sömestir tatilinde keyifli ve öğretici bir deneyim yaşamak isteyen çocukları dop dolu içerikleriyle hazırladığı atölye programlarına davet ediyor.

Ataşehir

Çöp kamyonu dehşet saçtı

Ataşehir’de, çöp kamyonun çarptığı motosikletin sürücüsü yaralandı. Kamyon şoförü arkasına bakmadan yoluna devam ederken, kaza anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Ataşehir

Otomobilin aynalarını saniyeler içinde çaldılar

Ataşehir’de motosikletle gelen iki kişinin saniyeler içinde park halindeki otomobilin aynalarını çalması güvenlik kamerasına yansıdı.

Ataşehir

Evlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar

Emekevler Atapark Konutları’nda, hak sahibi vatandaşların evlerinin belirlendiği kura çekilişi noter huzurunda 18 Mart Cuma günü Ataşehir Belediyesi 7. Kat Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Ataşehir

Çek çek arabasıyla elektrik panosu taşırken gözaltına alındı

Ataşehir’de, çek çek arabasında taşıdığı elektrik panosunun çalıntı olabileceği değerlendirilen kişi, polis ekiplerince gözaltına alındı. Polisin panoyu nereden aldığını sorduğu Kemal E., para karşılığında Kadıköy’den aldığını ileri sürdü.

Ataşehir

Gecekondu alev alev yandı

Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi’nde tek katlı gecekondu alev alev yandı. Gecekonduda tek başına yaşayan yaşlı kadın yangından son anda kurtuldu.

Ataşehir

‘Kanserle mücadele derneği’ kurup orada uyuşturucu hazırlamışlar

Ataşehir’de park halindeki bir minibüste uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen 4 kişi gözaltına alındı.

Ataşehir

Bu nasıl taşımacılık!

Ataşehir’de kırmızı ışıkta bekleyen iki otomobilin üzerine TIR’daki inşaat malzemeleri devrildi. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Ataşehir

Suya düşen kepçe operatörü öldü

Ataşehir’de inşaat alanında iş makinası, buz tutan su birikintisine düştü. Suya gömülen iş makinesinin operatörü Kadir Yaşar’ın (61) cansız bedenine ulaşıldı.

Ataşehir

Ataşehir’de müjdeli haberi başkan İlgezdi duyurdu

Uzun yıllardır imar bekleyen Ataşehir’in İçerenköy-Küçükbakkalköy, Mustafa Kemal-Âşık Veysel ve Kayışdağı-İnönü Mahalleleri sonunda Nazım İmar Planlarına kavuştu. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin yoğun çabaları sonunda 1/5000’lik Nazım İmar Planları İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde kabul edildi.

Ataşehir

Geri geri kayan otomobil markete girdi

Ataşehir’de bir sürücü yokuşu çıktığı sırada bilinmeyen bir nedenle otomobilin kontrolünü kaybetti. Panik yapan sürücü otomobilden atlarken, kayan otomobil markete girdi. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, maddi hasar meydana geldi.

Ataşehir

ATAŞEHİR BELEDİYESİ KADIN DAYANIŞMA MERKEZİ AÇILDI

Ataşehir’de yaşayan her sosyal kesimden kadının korunması, desteklenmesi ve güçlendirilmesi amacıyla Ataşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde hizmete açıldı.

Ataşehir

Ataşehir’de samuray kılıçlı vahşet

Ataşehir’de üniversite öğrencisi Can Göktuğ Boz (27) samuray kılıcıyla vahşet saçtı. Boz’un samuray kılıcıyla saldırdığı Başak Cengiz (28), hastanede hayatını kaybetti. Akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edilen cinayet zanlısı Göktürk B. gözaltına alındı.

Ataşehir

Yabancı uyruklu kağıt toplayıcılarına operasyon

Ataşehir’de polis ve belediye ekipleri, ülkeye kaçak yollarla girdiği belirlenen kağıt toplayıcılarına yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alınarak Tuzla Göçmen Toplama Merkezi’ne götürüldü.

Ataşehir

Ataşehir’de su borusu patladı

ATAŞEHİR’de çalışma yapıldığı sırada iş makinesi İSKİ’ye ait su borusunu patlattı. Tazyikli su metrelerce havaya yükselirken, çevredekiler ıslanmamak için büyük çaba sarf etti.1 buçuk saat sonra ekipleri suyu kesti.

Ataşehir

Korna çaldı diye bayıltana kadar dövdüler

Ataşehir’de otomobildeki 5 kişi, 19 yaşındaki Doğukan Tepe’yi kendilerine korna çaldı diye bayıltana kadar dövdü. Yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Ataşehir

İş Makinası sürücüsü fena şekilde can verdi

Ataşehir’de asfalt düzeltme işinde kullanılan iş aracının devrilmesi sonucu altında kalan sürücü fena şekilde can verdi.

Ataşehir

İstanbul’da yarın 3 ilçede su kesintisi uygulanacak

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Dudullu Su Depoları giriş hatlarında gerçekleştirilecek bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle yarın Ümraniye, Üsküdar ve Ataşehir’de su kesintilerinin olacağının açıkladı.

Ataşehir

Ataşehir’de servet değerinde cep telefonunu çaldılar

Ataşehir’de cep telefonu mağazasına giren hırsızlar piyasa değeri yaklaşık 2 milyon 400 bin TL olan 289 cep telefonunu çuvallarla koyup kaçtılar.

Ataşehir

Battal İlgezdi hayatını kaybetti

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin aynı ismi taşıyan eğitimci amcası Battal İlgezdi hayatını kaybetti.

Ataşehir

Ataşehir’de ulaşım sorunu masaya yatırıldı

Ataşehir’de ulaşım sorununa kalıcı çözümler bulmak için toplantılar gerçekleştiriliyor.

Ataşehir

Ataşehir’de çevre için farkındalık etkinlikleri

Ataşehir Belediyesi tarafından bu yıl 12.’si düzenlenecek olan Çevre Şöleni’nde farkındalık yaratılacak

Ataşehir

Ataşehir’de 2020 mali yılı hesabı onaylandı

Ataşehir Belediyesi’nin 2020 yılına ait Mali Yılı Kesin Hesabı mecliste oy çokluğuyla kabul edildi.

Ataşehir

19 Mayıs konvoyu Ataşehir’de coşkuyu doruğa çıkardı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı

Ataşehir

Anadolu Yakası’ın en büyüğü olacak

Ataşehir Belediyesi ve İBB’nin ortaklaşa gerçekleştireceği proje ile Bahçe Market’in yapımına başlanıyor.

Ataşehir

Ataşehirde bahar temizliği yapıldı

Ataşehir’de 27 araç ve 117 personelle bahar temizliği yapıldı.

Ataşehir

İBB ve Ataşehir Belediyesi’nden ortak proje

İBB ile Ataşehir Belediyesi’nin ortaklaşa gerçekleştireceği Anadolu Yakası’nın en büyük Bahçe Market’inin yapımına mayıs ayında başlanıyor.

Ataşehir

Ataşehir’de 23 nisan Coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ataşehir’de coşkuyla kutlandı.

Ataşehir

Ataşehir’de Ramazan heyecanı

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Ataşehir Belediyesi, aşevinde yemek dağıtım kapasitesini arttırarak hizmet veriyor.

Ataşehir

Ataşehir’in başarılı çocukları uğurlandı

Ataşehir Belediyespor Kick Boks Takımı, 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası öncesi Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti.

Ataşehir

Ataşehirde renkli görüntüler

8 Nisan Dünya Romanlar Günü Ataşehir’de kutlandı. Kutlamalarda renkli görüntüler meydana geldi.

Ataşehir

Bu markette herşey bedava

Ataşehir Belediyesi’nin başlattığı sosyal market uygulaması yaygınlaşıyor.

Ataşehir

Ataşehir Belediyesi, 6 yıldır otizmli çocukların eğitimine katkı sunuyor

“Otizmin Farkındayız Geri Dönüşümle Yanındayız” Projesi Sürüyor

Ataşehir

Ataşehirli Çocuklar “Çocuk Bayramını” Resmediyor

Ataşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 6-13 yaş arası çocukların katılacağı bir “Resim Şenliği” düzenliyor.

Ataşehir

Vali Yerlikaya, Ataşehir’de incelemelerde bulundu

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi makamında ziyaret etti.

Ataşehir

“Vatan Yahut Silistre” Radyo Ataşehir’de

Çanakkale Zaferinin 106. Yıldönümünde, “Vatan Yahut Silistre” oyunu Ataşehir’de sahlenecek.

Ataşehir

Ataşehir’den örnek davranış

Ataşehir Belediyesi, yeni toplu iş sözleşmesiyle kadın ve engelli işçilere önemli haklar verdi. Daha adil bir yaşam için kadın ve engelli çalışanların haklarını iyileştiren Ataşehir Belediyesi, aile içi şiddet konusunda da örnek kararlar aldı.

Ataşehir

Ataşehir’de muhtarlar toplandı

Mahalle muhtarlarıyla sık sık bir araya gelen Belediye Başkanı Battal ilgezdi, 17 mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

Ataşehir

Ataşehir Belediyesi birinci oldu

Çevre ve insan sağlığına önem veren ve bu konuda geliştirdiği projelerle Türkiye’de pek çok kuruma örnek olan Ataşehir Belediyesi, 2020 yılında, “E- Atıklarda Fark Yaratan Belediyeler” çalışmasında birinci oldu.

Ataşehir

Ataşehir’de kaçak yapılaşmaya izin yok

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi’nde imara aykırı kaçak yapılaşmaya izin verilmiyor.

Ataşehir

İMAMOĞLU ATAŞEHİR’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

REKLAM ALANI-1 Dünyada “yasak orman” diye bir...

Ataşehir

Ataşehir’de “Yeniden” Sergisi Kapılarını Açtı

REKLAM ALANI-1 Dünyayı etkisi altına alan pandemi...

Ataşehir

PANDEMİNİN SANATA ETKİLERİ “YENİDEN” SERGİSİ İLE TARTIŞMAYA AÇILIYOR!

REKLAM ALANI-1 Pandemiyle birlikte “değişim”, anlamını yaşamda...

Ataşehir

DAHA İYİ HİZMET İÇİN ATAŞEHİR’E YENİ MERKEZLER GELİYOR

REKLAM ALANI-1 Ataşehir Belediyesi önümüzdeki süreçte İçerenköy...

Ataşehir

Bu markette para geçmiyor

Ataşehir Belediyesi sosyal marketlerden ilkini Şubat ayı sonunda faaliyete açıyor. İhtiyaç sahiplerinin, Sosyal Kart ile her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak olan Sosyal Market bünyesinde, derin yoksulluk sarmalındaki yalnız anneler için de destekleyici projeler üretilecek.