Başkan Murat Aydın Corona Virüsü Aşısı Oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen aşılama programı kapsamında sırası gelen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sabah saatlerinde aşı oldu.
Belediye bünyesinde ilçe sakinlerine hizmet veren Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne gelen Başkan Murat Aydın’a burada görevli sağlık personeli tarafından aşı yapıldı.
Kendisi de anne ve babasını kısa bir süre önce corona virüsü sebebiyle kaybeden Başkan Aydın, iğneyi yapan sağlık çalışanına teşekkür ederek, kurumdaki personellerle sohbet etti.

Başkan Aydın: “Aşı olsak dahi kurallara riayet etmeliyiz”

Aşı olduktan sonra konuşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Devletimiz salgın sürecini çok güzel yönetti. Bu konuda sağlık çalışanlarımıza ve yetkililere müteşekkirim. Korona virüse karşı aşı bulundu. Yerli aşılar da inşallah kısa süre sonra gelecek. Biz de aşımızı yaptırdık. Aşıyı yapan arkadaşımızın eline sağlık, hiç hissetmedim. Toplumun risk altında olan bütün kesimleri de umarım kısa süre içerisinde aşılanmış olur. Ayrıca aşı olsak dahi kurallara riayet etmek durumundayız. Maske, mesafe ve temizlik kurallarını uygulamalıyız. Bu işin şakası yok. Herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.