İBB, statları yeni döneme hazırlıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sırasında sporcu ve hakem odaları başta olmak üzere tüm bölümlerde geniş çaplı temizlik ve dezenfekte çalışması yapıldı. Ses ve sistem odaları, teknik bölümler; elektrik, elektronik ve ışıklandırma sistemleri ile skorboardlar da testten geçirildi.

İBB, Gençlik ve Spor Müdürlüğü aracılığı ile amatör sporun ve spor kulüplerinin güçlenmesine ve sporda İstanbul’un elde ettiği başarıların artmasına katkı sağlamak amacıyla desteklerini sürdürüyor.

AMATÖR SPORA HEP DESTEK, TAM DESTEK

2020 yılında İstanbul’un 39 ilçesinde faaliyette olan amatör spor kulüplerini ve sporcuları 20 farklı branşta, 8 milyon TL değerinde spor malzemesi ile destekleyen İBB, futboldan badmintona, tenisten güreşe 273 bin 121 adet spor malzemesini kulüplere ve sporculara teslim etti. İBB, malzeme desteğinin yanı sıra stat, saha ve spor tesislerini de kulüplere tahsis ederek amatör spora ve sporculara destek oluyor. İBB tarafından yapılan tüm saha ve statlar kulüplerin kullanımına sunularak hem antrenmanlar, hem de müsabakalar için önemli bir alt yapı desteği sağlanıyor. Ancak pandemi nedeniyle amatör lig maçlarının iptal edilmesi üzerine İBB statları ve sahaları geçtiğimiz yıl mart ayından buyana kapalı kaldı.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.