Kabaktepe, Ataşehir ve Kadıköy’de partililerle buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Kabaktepe, partililere yaptığı konuşmada “Zaman, mekan ve insan ayrımı yapmadan tüm İstanbullu kardeşlerimizi bir görecek, herkese Hakk davamızı anlatacak ve gönüller kazanacağız. Oy verene de vermeyene de her zaman sevgi ve saygı göstereceğiz. İnsan neredeyse biz de orada olacak, gece gündüz demeden çalışacağız.” dedi.

İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin ziyaretine, AK Parti İstanbul İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, ilçe başkanları ve teşkilat mensupları da katıldı.

Kabaktepe; “ ‘2023 ve 2024’te yeni ve daha güçlü bir zafer elde edeceğimize inanıyorum’ diyen Kabaktepe, “Bunun için yapmamız gereken 3 şey var. Bir; zaman mevhumu gözetmeyeceğiz. İki; mekân ayrımı yapmayacağız. Üç; insan ayrımı yapmayacağız. Tüm İstanbullu kardeşlerimizi bir görecek, herkese Hakk davamızı anlatacak ve gönülleri fethedeceğiz. Oy verene de vermeyene de her zaman sevgi ve saygı göstereceğiz. İnsan neredeyse biz de orada olacağız. Ev ziyaretleri de yapacağız, esnaf ziyaretleri de yapacağız, sokak sokak, mahalle mahalle gezeceğiz. Ancak sosyal medyayı da ihmal etmeyeceğiz. Vatandaşlarımıza Twitter’dan da, Facebook’tan da, Clup House’tan da ulaşacak, davamızı anlatacağız. Çağa ayak uyduramayanlar, çağ dışı kalırlar.” ifadelerini kullandı.

KABAKTEPE: “İSTANBUL 2024’TE BU KABUSTAN UYANACAK”

İl Başkanı Kabaktepe açıklamasının devamında; “CHP elinde İBB’nin hizmet kısırlığına düştüğünü söyleyen Kabaktepe, “16 milyonu seviyoruz diyorlar. Göreve geldiğiniz günden bugüne kadar 15 bini aşkın emekçiyi işten attınız. Onlar İstanbullu değil mi? Niye işten attınız o zaman? Demek ki onları sevmiyorsunuz. İçinde bulunduğumuz şu pandemi döneminde dahi belediye hizmetlerindeki beceriksizliklerini görüyorsunuz değil mi? Trafik, toplu ulaşım vs, her gün kırmızı alarm veriyor. Şu zihniyetin pandemi döneminde ülkeyi yönettiğinizi bile hayal etsenize. Hayal edecek olsak bu aslında bir kabus olur. İstanbul’da küçük çaplı bu kabusu yaşadık, yaşıyoruz. Ancak Allah’ın izniyle bu kabus 2024’te bitecek. Devlet koskoca şehir hastanesi yapmış bitirmiş, bunlar hastanenin yolunu dahi yapamadılar. İşte o nedenle diyoruz ki bunların toplamı, Kadir Topbaş’ın tırnağı bile etmez. AK Parti döneminde yapılan eserlerin yüzde 10’u kadarını bile yapamazlar. 2 yıldır tek bir eser dahi inşa edememeleri de bunun en büyük ispatı. Varsa, yoksa reklam. CHP’li İBB’de icraat yok, reklam var.” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.