Kabaktepe çalışmalarına hızlı başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

İlk ziyaretini Esenyurt ilçesine gerçekleştiren Kabaktepe, önümüzdeki günlerde nasıl bir çalışma yöntemi izleyeceğini açıkladı. Kabaktepe, “İlçe teşkilatlarımızı tek tek ziyaret ettikten sonra İstanbul’u sokak sokak dolaşacağız. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; ‘Dokunmadık kalp, görmedik göz, yüz yüze gelmedik insan bırakmayacağız.’ Bir seçim kaybettik diye üzülmeyin, pes etmeyin. 2023 ve 2024’ü kazanacağız. İl Başkanınız olarak söz veriyorum; terimi soğutmadan çalışmaya hazırım. Siz de hazır mısınız?” dedi.

KABAKTEPE: “GÖNÜLLERİ YENİDEN FETHEDECEĞİZ”

İlçe teşkilatları ziyaretimize Esenyurt’tan ‘Bismillah’ dedik. Geriye kalan 38 ilçe teşkilatımızı da ziyaret ederek ardından İstanbulumuzu sokak sokak dolaşacağız. 2024’te Esenyurt Belediyesi’nde AK Partili bir belediye başkanı olacak ve bizimle bu salonda bir araya gelecek. Siz de Esenyurt Teşkilatı olarak gençlik kollarımız, kadın kollarımızla beraber halkımızla buluşmaya, gönüllerini yeniden kazanmaya başlayın. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kongrede bir ufuk çizdi ve dedi ki; ‘Dokunmadık kalp, görmedik göz, yüz yüze gelmedik insan bırakmayacaksınız.’ İstanbul bizim sevdamız. Pankartlarda ’16 milyon için çalışıyoruz’ sloganı atanlara karşı ‘Biz 16 milyonu gönülden seviyoruz’ aşkıyla gönülleri yeniden fethedeceğiz.” dedi.

KABAKTEPE: “CHP’Lİ İBB BAŞKANI’NA KARNESİNİ VERİN”

Seçim zamanı bol keseden vaat dağıtan CHP’li İBB Başkanı’nın milleti aldatmasını sert sözlerle eleştiren Kabaktepe, “CHP’li İBB Başkanı’na karnesini millet olarak verin. Bugüne kadar verdiklerin sözün yüzde kaçını tutmuşlar? Hangi icraata imza atmışlar? Başlayıp bitirdikleri bir proje dahi var mı? İstanbul’a 2 yılda kazandırdıkları tek bir eser var mı? Millete hizmet üreten tek parti, AK Parti’dir. Bu ülkeye eserler kazandıran tek parti, AK Parti’dir. Bu ülkenin gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağlayan tek parti, AK Parti’dir. Bizim politikalarımızın temeli milletimizin ta kendisidir.” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.