Kadıköy’de “Mahalle Toplantıları” yeniden başlıyor

Pandemi nedeniyle ara verilen ve Kadıköy’de mahalle sorunlarının masaya yatırıldığı toplantılar yeniden yapılmaya başlnıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

“Konuşan Kadıköy” sloganıyla gerçekleştirilen toplantılar şimdiye kadar 8 mahallede gerçekleştirilmişti. Pandemi nedeniyle ara verilen toplantılar 7 Haziran’da yeniden başlayacak.

Kadıköy belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nında katıldığı toplantılarda mahallelerine ilişkin sorularını ve taleplerini iletiyor, yerinde yanıtlar alıp, çözüme ilişkin fikir alışverişinde bulunuyor. Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı da, kurmaylarıyla birlikte notlar alıyor, Kadıköylülere çözüme dönük yanıtlar veriyor.

Korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilecek toplantılar, Eğitim Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi ve Fikirtepe Mahallesi sakinlerinin katılımıyla 7 Haziran Pazartesi, saat 18.00’de gerçekleşecek. Fikirtepe Dumlupınar’da Mandıra Caddesi, Kemalettin Sokak (İş Bankası Karşısı) adresinde yapılacak toplantıya katılım için Kadıköy Belediyesi ulaşım da sağlıyor. Eğitim Mahalle Muhtarlığı ve Fikirtepe Mahalle Muhtarlığı önünden saat 17.30’da hareket edecek servisle, toplantı alanına ulaşım sağlamak mümkün.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.