Kadıköy’deki basketbol sahaları şaşırtıyor

Değişimin öncülerinden Kadıköy Belediyesi , Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda bulunan parklarda yaptığı değişiklik vatandaşların beğenisini kazandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Selamiçeşme Özgürlük Parkı’ndaki Basketbol Sahaları, grafik tasarımcı ve illüstratör Dilara Akbal tarafından tasarlanan görsellerle yenilendi.

Kadıköylü vatandaşların en çok tercih ettiği mekanların başında yer alan Selamiçeşme Özgürlük Parkı’ndaki basketbol sahaları; belediyenin desteğiyle, spor markası Nike ve Sportive işbirliğinde yenilendi.

Grafik tasarımcı ve illüstratör Dilara Akbal tarafından tasarlanan proje, sporun da en önemli iki ilkesi olan “eşitlik” ve “birlik olma”nın gücünden alınan ilhamla, yan yana iki sahanın oluşturduğu birliktelik ve mücadeleyi temsil ediyor. Tasarımdaki takımların ellerindeki kalpler ise herkesi bu sahada bir araya getiren basketbol sevgisini simgeliyor.

Yenilenen basketbol sahalarını ziyeret eden Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, sahada Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün spor eğitmenleriyle basketbol oynadı.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.