Ak Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: “Kartal 2024’te bizim olacak”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Kartal’da coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Kabaktepe, geleceğe yönelik iddialı mesajlar verdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin’in başkanlığındaki heyet, ilçe başkanlığında çiçeklerle karşılandı.

Kartal ilçesinde gerçekleştirilen programda İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek bir konuşma yaptı.

Taşyürek konuşmasında; “Kartal’da 13 Ocak’ta kongremizi yaptıktan sonra, bayrağı, bizden önce görev alan ve lekesiz bir şekilde taşıyarak bu günlere getiren kardeşlerimizin elinden alarak yürümeye başladık. Biz, ilk toplantımıza “Esirgeyen ve Bağışlayan Allah’ın adıyla” diye başlamıştık, siz de kongrede verdiğiniz işaretle “Haydi Bismillah” dediniz. Bu bizim nasıl tek yürek olarak, aynı istikamete bakan dava kardeşleri olduğumuzun en güzel işaretiydi. İnşallah sonunda da hayırlı ve güzel işler olacağına inanarak; Kartal cephesinde herkesin üstüne düşen hizmetleri en güzel şekilde yapmaya çalışacağına, AK Partimizin oy havuzuna binlerce katkı sağlayarak, elimizden geleni yapacağımıza buradaki kardeşlerimiz adına, şahsınızda İl Başkanlığımıza söz veriyoruz” diye konuştu.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ise yaptığı konuşmada; “Ben buraya yüz yüze görüşelim ve birbirimizden enerji alalım diye geldim. Bundan önceki dönemlerde Kartal bizim olmuş ve 2024’tede bizim olacaktır bundan hiç şüphemiz yoktur” diyen İl Başkanı Kabaktepe, sözlerini; “Kongrenin ilk gününden itibaren, 2023’ü kazandık, 2024’ü de kazandık diyoruz. Gönlümüzde bu konuda hiç şüphe yok. 10 kere kazandığımız seçimi 11. kez neden kazanmayalım, bunun önünde hiçbir engel yok. Allah’ın izniyle olacak! Bunları teşkilatlarımızın daha çok çalışmasını teşvik etmek için söylemiyorum, bilgi derecesinde görüp inandığım için söylüyorum. Kongremizde tüm İstanbul İl Teşkilatı adına, Reisimize bir söz verdik, dedik ki; “2023’te sizi tekrar Cumhurbaşkanı olarak Ankara’da göreceğiz ve 2024’te devre arası gördüğümüz bu 5 yıllık İstanbul’un hizmete susamışlığına son vererek, AK Partimizin Büyükşehir Belediye Başkanlığını da, önceki ismi Yenikapı Meydanı’yken Meclis Grubumuzun kararıyla adı Kadir Topbaş Meydanı olarak değiştirilen meydanda kutlayacağız,” diye sürdürdü.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.