Ak Parti Kartal İlçe Teşkilatı, Babalar Günü nedeniyle çok farklı bir organizasyona imza attı. ‘Babalar ve Evlatları Halı Saha Maçında Buluşuyor’ etkinliğinde birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Ak Parti Kartal İlçe Teşkilatı, Babalar Günü nedeniyle ‘Babalar ve Evlatları Halı Saha Maçında Buluşuyor’ etkinliğiyle Babalar Günü’nü kutladı. Ak Parti Kartal İlçesi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Gençlik Kolları Başkanlığı ve Sosyal Politikalar Başkanlığı’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlik 21 Haziran günü saat 19.00-20.00 saatleri arasında Topselvi’de bulunan Oksijen Halı Saha tesislerinde gerçekleşti.

Katılımın oldukça yoğun olduğu etkinlikte, babalar ve çocukları tarafından oluşan takımlar maç yaparak, zevkli dakikalar geçirdi. Neşeli bir atmosferde gerçekleştiren etkinlikte, babalar ve oğulları arasında kıyasıya bir mücadelede sergilendi.

Etkinliğe katılan Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, mikrofonlarımıza günün değerlendirmesi de yaptı. Taşyürek yaptığı açıklamada; “Öncelikle bütün babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyorum. Teşkilatımızın Sosyal İşler Başkanlığının yaptığı bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum.

Buraya katılım gösteren, birim başkanlarımızın, mahalle teşkilatı başkanlarımız, gençlerimizin kadın kollarından da görünüyor ki çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Rabbim bütün babalara, evlatlarıyla, torunlarıyla güzel günler göstersin.

Kartal AK Parti teşkilatı olarak, daha güzel daha orijinal programlar üretmeye, bu vesileyle bir araya gelmeye, dayanışma ve birlik beraberliğimizi artırmaya devam edeceğiz. Hem Sosyal Politikalar Başkanlığı hem İlçesi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Gençlik Kolları’mız ve bize destek veren Kadın Kollarımız da olmak üzere bütün birimlerimizle birlikte üzerimize düşeni yaparak çok güzel işler üreteceğiz. Kartal’da marka işler yapmaya devam edeceğiz. Tekrardan burada bulunan, ilçe yöneticilerim, başkan yardımcılarım, mahalle başkanlarımın adına bütün babaların Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Taşyürek’in konuşmasının ardında güzel bir atmosferde gerçekleşen futbol müsabakası son buldu. Daha sonra, müsabakaya katılanlara madalya takdim törene gerçekleştirildi. Dostluk ve beraberlik vurgusuyla etkinlik son buldu.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.