AK Parti Kartal’dan okullara anlamlı ziyaretler

AK Parti Kartal İlçe Örgütü, 2021-2022 eğitim öğretimin yılının başlamasından dolayı okullara ziyaretler gerçekleştirerek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Kovid-19 salgını nedeniyle uzun zamandır kapalı okulların normalleşme süreciyle birlikte 6 Eylül 2021 itibariyle eğitim öğretime başlamıştı. Okulların açılmasından sonra AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe genelindeki okulları ziyaret, yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temennisinde bulundular.

ARDA YURTSEVEN’İN OKULUNA ZİYARET

İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden 16 yaşındaki Arda Yurtseven’in okulu olan İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi ve Kartal’da önemli bir eğitim kurumu haline gelen Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Taşyürek; “Yeni Eğitim ve Öğretim yılının hayırlı olması dileklerimizi iletmek üzere okullarımızın ziyareti kapsamında, geçtiğimiz günlerde elim bir olay sonucu vefat eden Arda Yurtseven kardeşimizin de öğrencisi olduğu İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettik. Bu vesileyle bu tür vahim hadiselerin bir daha yaşanmaması temennisiyle bir kez daha Arda Yurtseven’e Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve arkadaşlarına sabırlar niyaz ediyoruz”

“Teşkilatımız adına Yeni Eğitim Öğretim Yılının hayırlı olması dileklerimizi iletmek üzere okullarımızın ziyareti kapsamında, Kartal’ımızın marka eğitim kurumlarından Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ettik. Gösterdiği misafirperverlik ve ortaya koyduğu vizyoner bakış nedeniyle Okul Müdürümüz Dr. Özkan Öztürk başta olmak üzere bütün hocalarımıza ve öğrencilerimize çok teşekkür eder, başarılar dileriz” ifadeleri kullandı.

Ayrıca AK Parti Yalı Mahallesi teşkilatı tarafından İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Ali Şahin, Oktay Gündüz ve Yalı Mahallesi Ana Kademe ve Kadın Kolları üyelerinden oluşan bir heyet ise Şehit Üstteğmen Gökhan Yavuz İlkokulu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.