Esentepe Mahallesi’ndeki evinden ayrıldıktan sonra ölü bulunan 16 yaşındaki Arda Yurtseven, Kartal Cemevi’nden son yolculuğuna uğurlandı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Kaybolduktan sonra geniş çaplı arama çalışmalarına rağmen, dün Aydos Ormanı’nda maalesef Arda Yurtseven’in cansız bedenine ulaşılmıştı. Arda Yurtseven bugün yüzlerce kişinin katıldığı törenle gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenazeye, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

GÖKHAN YÜKSEL ACILI BABAYI TESELLİ ETTİ
Cenaze namazının ardından fenalaşan acılı baba Hakkı Yurtsevin’i Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel teselli etti. Baba Hakkı Yurtseven ile yakından ilgilenen Yüksel, metanetli olması için babaya destek oldu. Her zaman yanlarında olacaklarını belirten Yüksel’e açalı baba ise teşekkürlerini iletti.

Kartal Cemevi’nde kılınan cenaze namazının ardından, Arda Yurtseven Kurfalı mezarlığında defnedildi.

ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR
Aydos Ormanı’nda cansız bedenine ulaşılan 16 Yaşındaki Arda Yurtsevin’in ölüm nedeninin bulunması için özel ekip kuruldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın da konuyla ilgili bir çalışması yürüttüğü belirtildi. Yapılacak çalışmalardan sonra Yurtseven’in kesin ölüm nedeni açıklanmış olacak.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.