Arda Yurtseven’in cansız bedenine ulaşıldı

Kartal’ın Esentepe Mahallesi’nde ikamet eden ve 4 gündür kayıp olan 16 yaşındaki Arda Yurtseven'in, cansız bedenine ulaşıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Arda Yurtseven 19 Eylül tarihinde dershaneye gidiyorum diyerek evden ayrılmış ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Kaybolduğu tarihten itibaren Esentepe Mahalle Muhtarı Ramazan Kula başta olmak üzere, Emniyet Güçleri, AFAD ekipleri ile yüzlerce Kartallı adeta seferber olarak Arda Yurtseven’i bulmak için çalışmalar gerçekleştirildi.

ÜZÜCÜ HABER GELDİ
Kendisine ait bisikletin Aydos Ormanı’nda bulunmasının ardından çalışmalarını burada yoğunlaştıran ekipler maalesef öğle saatlerine doğru üzücü haberi verdiler. Bu bölgede yapılan aramalarda Arda Yurtseven’in cesedi bir ağaçta asılı halde bulundu. Ekiplerin incelemelerin ardından 16 yaşındaki Arda Yurtseven’in cansız bedeni Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Olay yerine gelen arkadaşları ve aile üyeleri üzücü haber karşısında adeta yıkıldılar.

MUHTAR RAMAZAN KULA; “MAHALLELİ OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”
Konuyla ilgili olarak Esentepe Mahalle Muhtarı Ramazan Kula ile yaptığımız görüşmede, gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Çevresinde sevilen, içine bir çocuk olduğunu belirten Muhtar Ramazan Kula; “Olayı ilk duyduğumuz andan itibaren, mahalleli olarak adeta seferber olduk. Ailesine sağ salim teslim etmek için elimizden geleni gösterdik. Ama bugün maalesef üçüzü haber geldi. İçimiz yandı. Bu evladımız, okulunda başarılı, çevresinde sevilen birisiymiş. Bu haber bizi çok üzdü. Arda Yurtseven’e Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.