Buğra Kavuncu’dan Haber Kartal’a özel açıklama; “Bunlar bizi yıldırmaz”

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Kartal meydanında, Kartal Belediyesi ve Kartal Cemevi Vakfı tarafından düzenlenen aşure dağıtım programına katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Aşure dağıtım programında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Haber Kartal’a çöz özel açıklamalarda bulundu.

BİZ DOĞRU BİLDİĞİMİZ YOLDA İLERLEYECEĞİZ

Kendisine yönelik gerçekleştirilen saldırın kim tarafından yapıldığından çok nasıl bu ortamın oluştuğuna dikkat çeken Başkan Kavuncu; “Saldırıyı kim gerçekleştirdiğinden çok bu ortamın nasıl bu hale geldiğine iyi bakmak lazım. Ben hiçbir siyasi partinin bu ülkeye zarar vermek için kurulduğunu düşünmedim. Hepimiz bu ülkeye hizmet için çabalıyoruz.

Bu saldırılarla bizi yıldıracaklarını sanıyorlar ama bilmeliler ki biz doğru bildiğimiz yolda daha kararlı bir şekilde ilerleyeceğiz. Bunlar bizi yıldırmaz, bu tür olaylar bizi aynı tavır içerisine de sokmaz. Bu saldırıları ben futbol maçında yenilen bir takımın son 10 dakikada ki tutumuna benzetiyorum. Bir maçın son 10 dakikasında eğer bir takım yeniliyorsa daha çok saldırganlaşır. Bu saldırılarda buna benzeyen bir durumdur.

Bu saldırılar tek bana yönelikte yapılmadı. Bu ülkenin en büyük muhalefet partisinin liderine saldırdılar, siyasilere, gazetecilere yani toplumun bir çok kesiminden insanlara saldırılar oldu. Ama bilinmelidir ki biz yine halkımızın içinde çalışmalarımıza daha kararlı ve inançlı bir şekilde devam ediyoruz.

Ayrıca bugün bura da bulunma sebebimiz olan Muharrem ayı nedeniyle aşure dağıtımı gerçekleştirdik. Allah vatandaşlarımızın oruçlarını kabul etsin. Buradaki canlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı ayrıca çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sizlere de gösterdiğiniz alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.