CHP’li belediye başkanları çalıştayda toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin düzenlediği ve 3 gün süren ‘Belediye Başkanları Çalıştayı’ Gaziantep’te gerçekleşti. Toplantıya 250’ye yakın belediye başkanı katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

CHP’nin düzenlediği çalıştaya katılan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet vermeye devam edeceklerini ve çalışmaların durmaksızın yürütüleceğini ifade etti.

Çalıştayda konuşma yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: “Aile Destekleri Sigortası” ile yapacaklarını anlattı. İktidara geldiklerinde ekonomi alanında yapacaklarına değinen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “İktidarımızın ilk 6 ayında çok büyük bir değişimi Türkiye’de herkes görecek. Namuslu, ahlaklı ve insandan yana siyaset nasıl olurmuş, millete hizmet nasıl olurmuş bunları görecek” dedi.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ise çalıştayla ilgili bilgi vererek: “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde, belediye başkanlarımızla Gaziantep’te bir araya geldik. İki yılda gerçekleştirdiğimiz hizmetleri masaya yatırdığımız çalıştay’da önümüzde ki üç yıl boyunca hayata geçireceğimiz ve gerçekleştireceğimiz inovatif ve ortak çalışma ve projeler hakkında fikir alış verişinde bulunduk.. Sosyal belediyecilik anlayışımızı her zaman daha ileriye taşıyacak ve ülkemize hak ettiği en iyi hizmeti verebilmek adına durmaksızın çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.