Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya Ziyaretlerini Sürdürüyor

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, Seçim Çalışmaları Kapsamında İlçenin Her Noktasında Esnaf, Vatandaş, STK, Resmi Kurum ve Kuruluş Ziyaretlerini Sürdürüyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Kartal Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya yoğun geçen ziyaret programında , CNN TÜRK Muhabiri Kübra Aydın’ın yayın konuğu oldu. Sivaslı Sanatçılar Birliği Kültür Derneği’nin, Yakacık Kültür Merkezi’nde düzenledikleri etkinliğe katıldı.Ardından Deniz Güneş Müzik ve Dans Akademisinin provasına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek kursiyerler ile sohbet etti. Tokatlılar Derneği ve Kartal Rizeliler Derneği’ni ziyaret etti ve dernek üyeleri ile birlikte horon oynadı.3. Ligde Kartal’ı temsil eden Bulvarspor’u ve Kartal’ın marka değerlerinden olan Kartalspor’un antrenmanlarına katıldı.Yönetici ve futbolcular ile sohbet etti.

Cumhur ittifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya”1 Nisan sabahı saygıdeğer Kartallı hemşehrilerimin desteği ile Belediye Başkanı seçildiğim takdirde ilçemizin sorunları el ele verip çözeceğiz inşallah.Sabahın il ışıklarından itibaren sahada vatandaşlarımızın,esnafımızın,sporcularımızın,STK’larımızın,öğrencilerimizin,öğretmenlerimizin ve çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.Belediyeciliği bilmeyen mevcut yönetimden köye dönüştürdükleri Kartal’ımızı alarak hak ettiği vizyona kavuşturacağız.”ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.