Ebubekir Taşyürek; “Kartal’da CHP belediyeciliğini tarihe gömeceğiz”

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin konferans salonunda coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Salonu dolduran vatandaşların yanı sıra Danışma Meclisi toplantısına AK Parti İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ve Yönetim Kurulu Üyeleri başta olmak üzere AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İl Başkan Yardımcısı M.Ejder Batur, AK Parti İstanbul İl Yönetim kurulu Üyesi Ali Sevinç, Kartal Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri, Parti Kurucuları, Kadın ve Gençlik Kolları ve Mahalle teşkilatları, eski ilçe başkanları katıldı.

Kadim İlçemiz Kartalımıza Hoş Geldiniz

Danışma Meclisi toplantısında bir konuşma gerçekleştiren İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek; “Değerli başkanlarım, İstanbul’un balkonu, lalenin anavatanı, medeniyet dünyamıza ilişkin tarihi, coğrafi ve kültürel değerleri bünyesinde barındıran kadim ilçemiz Kartalımıza hoş geldiniz şeref verdiniz. Danışma meclisimizin, Kartalımıza, İstanbul’umuza, ülkemize hayırlara vesile olmasını canı gönülden diliyorum. Kartal İlçe teşkilatı olarak göreve başladığımız 13 Ocak 2021 tarihinden bugüne ana kadememiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, meclis üyelerimiz ve mahalle teşkilatlarımızla dur durak bilmeden çalışmalara devam etmekteyiz. Efendimizin önemli bir tavsiyesi olarak gördüğümüz ‘İki günü birbirine eşit olan ziyandadır’ disturunu aklımızdan hiç çıkarmıyoruz. Her gün ‘bugün davamız adına ne yaptık’ sorusunu sorarak yolumuza samimiyet ve gayretle devam ediyoruz. Belediyesi olmayan bir teşkilatta mücadele etmenin zorluğu hepinizin malumudur. Bütün dünyanın ve ülkemizin çok ağır yaşadığı ve bedel ödediği salgın şartlarına rağmen, Kartal ilçemizde üzerimize düşen bütün görev ve çalışmaları hiç durmadan yerine getirdik, getirmeye de devam edeceğiz” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Yol ve Dava Arkadaşlarıyız

Kartal’da sürekli olarak saha çalışmalarının yapıldığının altını çizen İlçe Başkanı Taşyürek; “Aşkla ve şevkle sahaya çıkarak Kartallı komşularımızla, esnaflarımızla, iş adamlarımızla, kanaat önderlerimizle, bütün STK’larla buluştuk, buluşmaya devam edeceğiz. Herkesi dinleyip sorunlarını çözmeye çalıştık. Bütün bu çalışmalarımızı kesintisiz yapmaya, insanlarımızla kucaklaşmaya, bir arada olmaya varsa sıkıntıları dinleyip çözümler üretmeye ve durmadan büyük ve güçlü Türkiye davamız için Kartal’dan gür bir seda olmaya devam edeceğiz. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol ve dava arkadaşlarıyız. Bizler onun dik duruşu ve haykıran gür sesi, yol arkadaşlığı hukukundan milim taviz vermeden liderimizsin arkasından yürüyerek, onun şahsında vücut bulan ideallerimizin her daim takipçisi ve savunucusu olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kartal Önce 2023’te Ardından 2024’te Yeniden Tarih Yazacaktır

2023 ve 2024 seçimlerinde Kartal’da AK Parti’nin büyük bir tarih yazacağının vurgulayan Taşyürek; “Kartal teşkilatı olarak bu kutlu yürüyüşte, küslüğe, tembelliğe ve adam sendeciliğe aramızda asla yer vermedik bundan sonrada yer vermeyeceğiz. Bu azim ve inançla yolumuza durmadan, dinlenmeden devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun inşallah. Değerli başkanlarım, kıymetli kardeşlerim; yalanlarla, algılarla milletimizin kafasını karıştırarak siyaset üretmeye uğraşan gafillerin, hainlerin ve ihanet çetelerinin inadına 2023 yılında yapılacak sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçtirmek ve güçlü bir AK Parti gurubu ile TBMM’de yer almak hedefi için Kartal teşkilatı olarak ahdimiz var sözümüz var. Mazlumların ve mağdurların umudu, büyük ve güçlü Türkiye idealimizden ve azmimizden asla taviz vermeyeceğiz. Allah’ın izniyle göreceksiniz ki Kartal önce 2023’te ardından 2024’te yeniden tarih yazacaktır. 2023 zaferinden sonra Kartal’ı yalan yanlış rakamlarla, algılarla, yönetiyor gibi görünüp her gün daha da geriye götüren kifayetsiz ve yetersiz CHP belediyeciliğini Allah’ın bu teşkilat olarak tarihe gömeceğiz. Kartal’ı 2009 yılında bıraktığımız yerden geri alarak 2024’te Kartallıların yeniden hizmet belediyeciliği ile buluşmasını sağlayacağız” dedi.

Taşyürek konuşmasının sonunda, hayatını kaybeden eski ilçe başkanları, belediye başkanı ve partililer için dua ederek Danışma Meclisi Toplantısına katılan herkese teşekkür etti.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.