Ebubekir Taşyürek, Kartal’ın sokaklarını arşınlıyor

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri her fırsatta Kartal’ın mahallelerini gezerek esnaf ve vatandaşlarla görüşüyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Son olarak Soğanlık ve Topselvi mahallelerini gezen Taşyürek, mahalle sakinleri, işadamları, dernek ve muhtarlık ziyaretlerinde bulundu.

Soğanlık Orta Mahalle Muhtarı Salim Coşar’ı ziyaret eden Taşyürek ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Soğanlık Orta Mahalle Camii’nin yapılacağı bölgede incelemelerde bulundu. Ziyaretten oldukça memnun ayrılan Taşyürek, yaptırılacak Soğanlık Orta Mahalle Camii için ellerinden gelen tüm desteği sunacaklarını belirtti.

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, daha sonra sel felaketinden en çok etkilenen Sinop ve Kastamonu illerinin yöre derneklerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. İlçede faaliyet gösteren Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (SİYAD) ile Kartal Şubesi ve Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Kartal Şubesi yöneticileriyle bir araya gelen Taşyürek, “Elhamdülillah, milletimizin ve devletimizin gücü ve iradesiyle zor günler geride kalıyor… Mevlam bir daha böyle acılar yaşatmasın” dedi.

Taşyürek son olarak AK Parti Topselvi Mahalle Teşkilatının düzenlediği Aşure Programına katıldı. Gerçekleştirilen programda emeği geçen herkese teşekkür eden Taşyürek; “Medeniyetimizin önemli mesajlarını içeren Muharrem Ayındaki bu anlamlı günlerin, birlik ve beraberliğimizin artışına vesile olmasını dileriz” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.