Ebubekir Taşyürek, meclis üyeleriyle bir araya geldi

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte bir araya gelerek bu hafta karara bağlanacak konuları görüştüler.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

2021 Eylül ayının ilk meclis toplantısı dün Belediye Başkanı Gökhan Yüksel başkanlığında toplanılmış ve AK Partili üyelerin eleştirilerine sahne olmuştu. Dün gerçekleştirilen toplantıda AK Parti Meclis Üyesi Elif Bulut Gezen ve Haydar Aksoy, İBB’nin bazı uygulamaları ve Kartal Belediyesi’nin kimi ihalelerini gündeme getirerek ağır eleştirilerde bulunmuştu.

Toplantıda Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ise eleştirilere cevap vermişti. Bu hafta gerçekleştirilecek ve toplantılarda karara bağlanacak konularla ilgili olarak AK Parti Meclis Üyeleri, İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek başkanlığında bir araya geldi.

Toplantıyı sosyal medya hesabından duyudan Taşyürek; 2021 Eylül ayında Kartal Belediye Meclisi’nde görüşüp karara bağlanacak konularla ilgili istişare ve değerlendirmeler yapmak üzere AK Parti Kartal Belediyesi Meclis Grubu Toplantımızı Kartal Belediyesi’ndeki Odamızda gerçekleştirdik. Kartalımız için hayırlara vesile olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.