Ebubekir Taşyürek; “Oto Sanayi, Kartal ekonomisi için çok önemli bir teşekküldür”

AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı, ilçe genelinde tüm kesimleri ziyaret ederek, sorunları dinleyip çözüm önerileri getiriyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Bu çalışmalar kapsamında İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kay, Anadolu Yakası’nın en büyük oto sanayi sitesi olan Kartal Oto Sanayi Sitesi Yönetimi’ni ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, Oto Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Sanayi Sitesi ile ilgili sorunları AK Parti heyetine ilettiler. Esnafın sorunlarını dinleyen İstanbul Milletvekili Erol Kaya ve Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek; “AK Parti olarak site esnafının her zaman yanında durduklarını ve sorunların çözümünün de takipçileri olacaklarını” ifade ettiler.

Oto Sanayi civarında terkedilen araçların site esnafını rahatsız ettiğinden şikâyetçi olan Hüseyin Demirhan, bu konuda ilgili kurumların daha fazla hassasiyet göstermesini beklediklerini söyleyerek, Milletvekili Erol Kaya ve AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek’ten kendilerine yardımcı olunmasını istedi.

EROL KAYA; “YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

Erol Kaya ise yaptığı konuşmada; “Yaparsa AK Parti yapar, çözerse AK Parti çözer ilkesiyle, oto sanayi esnafının sorunlarını çözeceğiz. Zaten AK Parti Kartal Yönetimi’nin güçlü bir şekilde ziyarette bulunması da bunun ispatıdır. Sorunlarınızın çözümünde siyaset kurumuna güvenin. Bizler sizin için siyaset yapıyoruz, sizin sorunlarınız çözülsün diye mesai harcıyoruz” dedi.

EBUBEKİR TAŞYÜREK; “SİZİN SORUNUNUZ BİZİM SORUNUMUZDUR”

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek ise; “Bugün buraya hukukçu arkadaşlarımızla birlikte, konularına hakim güçlü bir heyetle geldik. İstedik ki arkadaşlarımız meselenin hukukî boyutu ve atılacak adımlar konusunda hem bizleri bilgilendirsinler hem de çözüme yönelik atılacak adımlarda sizlere yardımcı olsunlar. Oto Sanayi, Kartal ekonomisi için çok önemli ve katma değeri olan bir teşekküldür ve onun için sizin sorununuz bizim sorunumuzdur. Ayrıca sizlerin site esnafı için fedakârca yaptığınız çalışmaları biliyor ve gayretlerinizi takdir ediyoruz. 7/24 her zaman bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu ve kapımızın sizlere her zaman açık olduğunu bilmenizi isteriz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Heyetinin gerçekleştirdiği ziyaretten memnun kaldıklarını vurgulayan Kartal Oto Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan ise, AK Parti Kartal Yönetimi’nin, Milletvekili Erol Kaya ile birlikte yaptıkları bu ziyaretin, hem nezaketen hem de mevcut sorunlarının çözümü için çok önemli ve değerli olduğunu belirterek, teşekkür etti.

Ziyaret sonrasında yetkili kurumların, site yönetiminin belirttiği sorunlar konusunda kimi adımlar attığı gelen bilgiler arasında.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.