En genç belediye başkanına anlamlı hediye

İstanbul’un en genç Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e doğum gününde anlım bir hediye verildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Belediye çalışanları, Başkan Gökhan Yüksel’in 34. doğum günü nedeniyle hediye olarak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağış yaptılar.

34. doğum günü hediyesi olarak Başkan Gökhan Yüksel’e anlamlı bir hediye vermek isteyen Belediye çalışanları, kız çocuklarının eğitimine katkı sunmak ve onlara burs sağlamak adına Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağış yaptı. Kartal’da eğitim ve öğretime önem veren ve bu bilinçle çalışmalarını yürüten Başkan Gökhan Yüksel’e, çalışanları da eğitimde fırsat eşitliği, kız çocuklarının eğitimine destek olma, okul öncesi eğitim ve lise mezunu mesleksiz kızlara meslek edindirme gibi projelere ev sahipliği yapan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne 9 bin TL tutarında bir bağış yaparak anlamlı bir hediye verdi.

Yapılan bağış nedeniyle çok memnun olan Başkan Gökhan Yüksel, “Çalışan tüm mesai arkadaşlarıma incelikle düşünülmüş bu anlamlı hediye için teşekkür ederim. Bizler bu şekilde başkalarının yaşamlarına dokunabiliyorsak ve bunu da hayata geçirebiliyorsak ne mutlu bizlere. Eğitimde fırsat eşitliği ve kız çocuklarının eğitimine öncelik vermek ve bu projeleri desteklemek bizler için çok önemli. Yapılan bu bağış benim için özel ve anlamlı bir hediye oldu” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.