Fen işleri aralıksız çalışıyor

Kartal’ın 20 mahallesindeki yol yapım ve asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Çalışmalar kapsamında Uğur Mumcu Mahallesi çalışan ekipleri Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaret sırasında birim müdürleri ve teknik personel de hazır bulundu. Çalışmaları inceleyerek son durum ile alakalı personelden teknik bilgileri alan Başkan Yüksel, çevredeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti, gelen talep ve önerileri not aldırdı. Vatandaşlar ise çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Yüksel’e ve Kartal Belediyesi’ne teşekkür etti.

“İlçemizin Gelecek Vizyonuna Bir Adım Daha Yaklaşıyoruz”

Devam eden çalışmalar hakkında konuşan Başkan Gökhan Yüksel, “Bizim belediye olarak yaptığımız en temel işlerden biri, idari sınırlarımız içindeki yollarda, Kartallı komşularımıza konforlu ve güvenli seyahati tesis etmektir. Şimdiye kadar hiç görülmemiş bir hizmet seferberliği içinde bu çalışmaları devam ettiriyoruz.

Kartal’ı cazibe merkezi haline getirmek ve komşularımızı güvende tutmak için ciddi yatırımlar yapıyoruz. Bu çalışmalar bizi, ilçemizin geleceğine yönelik vizyonuna bir adım daha yaklaştıracak. Belediyemizin emektar işçileri de çukurları ve bozuk yolları onarmak için her gün büyük bir gayretle çalışarak olağanüstü bir iş çıkarıyorlar. Hepsine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.