Gökhan Yüksel, AK Parti ve İYİ Parti Seçim Ofislerini Ziyaret Etti

Kartal Belediye Başkanı ve CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Uğur Mumcu Mahallesi’nde vatandaş ve esnafı ziyaretlerinde renkli görüntüler oluştu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Gökhan Yüksel’in Uğur Mumcu Mahallesi’nde gerçekleştirdiği seçim çalışmalarına CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat ve yönetim kurulu üyeleri ile Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. Şeyh Şamil Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Gökhan Yüksel, kendisine gösterilen ilgiden memnun kaldı. Cadde üzerindeki bütün esnafların dükkanlarına giren Gökhan Yüksel, selamlaşıp dualarını istedi. Vatandaşların Başkan Gökhan Yüksel’e karşı ilgisi gözlerden kaçmadı.

SİYASİ PARTİLERİN OFİSLERİNE ZİYARET
Vatandaş ve esnaf buluşmasında dolaşan Gökhan Yüksel, çalışma alanı içerisinde yer alan AK Parti ve İYİ Parti seçim ofislerini ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Yüksel, ayrıca ziyaretler kapsamında UMDER, Uğur Mumcu Cem Evi ve Yunus Emre Camisinde vatandaşlarla sohbet etti.

MERT POLAT; “ÇITAMIZI YÜKSELTİYORUZ”
Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren CHP kartal İlçe Başkanı Mert Polat; “Çalışmalarımız çok güzel ilerliyor. Vatandaşlarımızın ilgisinden çok memnunuz. Bu ilgi gösteriyor ki doğru yolda ilerliyoruz. Biz çıtamızı her geçen gün biraz daha yükseltiyoruz. Seçimlerde Kartal’da tekrar CHP bayrağı dalganacaktır. Biz gece gündüz çalışarak Kartal’da Gökhan Yüksel’i İstanbul’da ise Ekrem İmamoğlu’na kazandıracağız” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.