Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel: “Çocukların Eğitimleri İçin Her Şeyi Yapacağız”

Kovid-19 salgını nedeniyle 1 buçuk yıldır okullarından ayrı kalan öğrenciler bugün itibariyle yüz yüze eğitime başladı. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’de okulların ilk gününde Öğretmen Zekeriya Güçer ve İbrahim Saime Zıpkın İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelerek çocukların mutluluklarına ortak oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Çocukları ve öğretmenlerini sınıflarında tek tek ziyaret eden Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, çocukların çok heyecanlı, mutlu olduğunu ve eğitime başlamaya hazır olduklarını vurguladı. Ayrıca çocuklara belediye tarafından okul çantası ve kırtasiye malzemeleri de hediye edildi. Okula geldiği için çok mutlu olduğunu belirten 7 yaşındaki Hilal Tatayız, “Bugün çok güzel bir gün. Öğretmenim ve arkadaşlarım burada. Ben de büyüyünce öğretmen olmak istiyorum. Okuluma geleceğim ve derslerime çalışacağım” diye konuştu.

“ÇOCUKLARIN EĞİTİMLERİ İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

Okulların ilk gününde çocuklarla olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Başkan Gökhan Yüksel, “Aileler, öğrenciler ve öğretmenler çok heyecanlı. Bu heyecana ortak olduk. Biz de okullar için birtakım çalışmalar, hazırlıklar yaptık. Okulların temizliği, dezenfektan gibi önlemlerini aldık. Çocuklarımızın sağlığı ve hassasiyeti bizim için çok önemli. Onlar için temiz, pırıl pırıl okullar hazırladık. Çünkü okullarını çok özlemişlerdi. Bu sayede okullarına temiz şekilde kavuştular. Bugün hepsinin mutluluğu gözlerinden okunuyor. Biz de onların eğitimleri sorunsuz şekilde ilerlesin diye elimizden gelen her şeyi yapacağız” açıklamasını yaptı.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.