Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, uzun bir aradan sora yeniden başlayan sabah sporları programına katıldı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Yüksel, Bayram Demirkol Parkı’nda vatandaşlarla beraber sabah yürüyüşü yaptı.

Konuya ilişkin Haber Kartal mikrofonlarına değerlendirmede bulunan Başkan Gökhan Yüksel; “Bayram Demirkol Parkı’nı yeniledik, güzelleştirdik. Komşularımızın yoğun talebi üzerine bir yürüyüş parkuru yaptık.

Ablarımızın, annelerimizin yoğun bir talepleriydi. Pandemi sürecinde çok sıkıldık, evlerimize tıkandık. Çok zor anlar yaşadık, talihsiz, keyifsiz anlar yaşadık. Yakınlarımızı kaybettik.

Bizler yeni normalleşme sürecinde insanların akın akın dışarıya çıkma isteğinin olacağını biliyorduk. Bizde buna göre hazırlıklarımızı yaptık.

Rengarenk parklarımızı, yürüyüş yollarımızı, doğayla iç içe bu parkımızı da baştan aşağı yeniledik. Bugün bu parkta komşularımız görmek bizleri elbette mutlu etti. Keyifli bir atmosferde spor yapıldığı gördük.

Yaz boyunca her cumartesi saat 08.00-09.00 arası spor yapacaklar, dinlenecekler. Daha güzel tarafı ise işletmesi Kartal Belediyesi’ne ait sosyal tesisimizde çaylarını, kahvelerini içip kahvaltılarını uygun bir fiyata yapabilecekler. Bu parklarımızda komşularımıza keyifli anlar yaşatmak istiyoruz” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.