Kartal Belediyesi’nin Nikah Salonu yenilendi

Nikah sezonunun açılmasıyla birlikte Kartal Belediyesi’nin Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde bulunan Nikah Dairesi’nin bahçesini yeniden düzenledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Tedbirlere uyulması için uygun hale getirilen Nikah Dairesi’nin bahçesi artık yeni çiftlerin mutluluğuna sahne olacak.

Düzenlenen bahçede evlenecek çiftlerin nikahlarının kılınacağı bir adet ana sahne olmak üzere, iki adet de takı merasimi ve nikaha katılan davetlilerle fotoğraf çekileceği özel dekore edilmiş sahne yerleştirildi. Yeni normalleşme kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda ilçedeki nikah törenleri açık havada, sosyal mesafe kuralları, maske ve dezenfekte önlemleri alınarak gerçekleştiriliyor.

Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde bulunan Nikah Dairesi’ndeki düğünler artık kır düğünü konseptinde gerçekleştirilecek.

Pandemi kurallarına uygun olarak yapılan nikah törenlerinde sosyal mesafe ve maske kurallarına dikkat edilirken, dezenfekte işlemleri de düzenli olarak yapılıyor. Bununla birlikte, önlemler kapsamında davetli yoğunluluğu olmaması adına törenler yarım saat aralıklarla gerçekleştirilirken, belediye personelleri tarafından da davetlilere yönelik; sosyal mesafe ve maske kontrolleri sıklıkla yapılıyor. Kartal Belediyesi tarafından alınan önlemler sayesinde, özellikle yaz aylarında gerçekleşen nikah törenlerinde, COVID-19 bulaş riskinin en aza indirilmesi amaçlanıyor.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.