Kartal’da 2021-2022 eğitim-öğretim yılı için başkanlar ne dedi?

Uzun bir süredir devam eden Kovid-19 salgını nedeniyle uzaktan devam eden eğitim sistemi bugün itibariyle yüz yüze olarak başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Büyük bir heyecanla çocuklarını okula götüren veliler, büyük bir heyecan yaşarken bir o kadarda kaygılıydılar.

2021-2022 eğitim yılı nedeniyle Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve çok sayıda siyasi partinin ilçe başkanları mesaj yayınlayarak öğretmen, veli ve öğrencilerin heyecanlarına ortak oldular.

Başka Belediye Başkanı Gökhan Yüksel olmak üzere, CHP İlçe Başkanı Efendi Argunşah, Ak Parti İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek, İYİ Parti İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı, MHP İlçe Başkanı Metin Özüpek, Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Turna sosyal medya hesaplarından mesaj yayınlayarak yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dilediler.

İşte Sosyal Medya Paylaşımları;

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel:
“Sevgili kardeşlerim, uzun zamandır özlemini duyduğunuz okul zili bugün çalıyor. Hem arkadaşlarınızı hem de öğretmenleriniz ile buluşacağınız yeni eğitim-öğretim yılında tedbirleri elden bırakmayacağınız, sağlıklı ve başarılı bir dönem diliyorum”

CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah:
“Yüz yüze eğitim döneminde çocuklarımızın sağlıklı koşullarda eğitim alması için sürecin takipçisi olacağımızı yinelerken, yarın başlayacak yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarı ve sağlık dileriz.”

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir Taşyürek:
“2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının, başta geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimiz ve fedakar öğretmenlerimiz olmak üzere bütün eğitim camiamıza ve Kıymetli Velilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”

İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı:
“2021 – 2022 Eğitim ve Öğretim Yılının tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. “Veliler Aşıya, Çocuklar Okula” sloganımızla çocuklarımızın sağlıklı kalmasını ve okullarında yüz yüze eğitimlerine devam etmelerini diliyoruz. Çocuklar geleceğimiz, aşılanalım ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edelim..!”

MHP İlçe Başkanı Metin Özüpek:
“2021-2022 eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni eder.saglik ve huzur içinde geçmesini dilerim.”

Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Turna:
“Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Eğitimdir ki bir ulusu, ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum olarak yaşatır; ya da tutsaklık ve düşkünlüğe bırakır.’ Sözleri ile Yeni Eğitim Öğretim yılını kutlarım.
Zorlu süreçten geçen öğrencilerimize, eğitimcilerimize tüm velilerimize başarılar diler, yüz yüze eğitimin kalıcı olmasını temenni ederim”

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.