Kartal’da bayramlaşmalar başladı

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde Kartal Belediyesi, ilçedeki muhtarlarının bayramını kutladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Covid-19 salgını sürecinde büyük fedakarlık göstererek çalışan muhtarları unutmayan Kartal Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Banu Kocadağ, 20 mahalle muhtarını tek tek gezerek Başkanı Gökhan Yüksel’in bayram mesajını ileterek bayramlarını kutladı.

Banu Kocadağ, ilçedeki yapılan çalışmalar ve projelerde büyük emeği olan muhtarların, Covid-19 salgın sürecinde de ne kadar önemli bir yere sahip olduklarının altını çizdi.

Kartal Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Banu Kocadağ muhtar ziyaretlerinde yaptığı açıklamada: “Belediyemizin pandemi sürecinde gerçekleştirdiği ve ‘tam kapanma’ sürecinde daha da yoğunlaştırdığı etkin çalışmalarında siz değerli muhtarlarımızın rolünü oldukça önemsiyoruz. Kartal’ın muhtarları olarak büyük bir özveri ile çalışmalarınızı sürdürmeye devam ediyorsunuz, hatta muhtarlarımızdan bazıları bu süreçte Covid-19 hastalığına yakalandı. Kartal Belediyesi olarak büyük bir sorumluluk bilinci ile çalışan muhtarlarımızı desteklemeye devam edeceğimizi söyleyerek bir kez daha Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel ve şahsım adına Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum.”

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.