Kartal’da kafeteryaların adlarını gençler belirleyecek

Kartal Belediyesi bünyesinde ilçe genelinde yapılan tesislerde hizmet verecek kafeteryaların isimlerini gençler belirleyecek.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Göreve geldiği günden beri vatandaşlarla sürekli iletişim içinde olan Başkan Gökhan Yüksel, kafeteryaların adlarını düzenleyecekleri anket ile belirleyeceklerini söyledi. Başkan Yüksel, sosyal medya hesaplarından düzenlenecek olan anketin yanı sıra gençlerin düşündükleri adları da kendileriyle paylaşmalarını istedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Bir Kartallı olarak komşularımızın yararlanacağı projelerimizi hızla tamamlamaya gayret ediyoruz. Tabi ki bu arada sevgili komşularımızın düşünceleri ve istekleri bizi bu konuda yönlendiriyor. Bu kapsamda Kartal’da hayata geçirdiğimiz parklarımız, tesislerimiz ve merkezlerimizin bünyesinde vatandaşlarımızın soluk alabileceği, dinlenebileceği kafelerimizin çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyoruz. Önceliğimizi hep Kartallı komşularımızın istekleri doğrultusunda uygularken, hizmet veren kafelerimizin adına da Kartallı gençlerimizle birlikte karar vermek istiyoruz. Gençlerimizin istekleri doğrultusunda ve farklı isim önerilerinize açık olarak bir anket düzenliyoruz. Haydi Kartallı gençler kafelerimizin adına hep beraber karar verelim” dedi.

Ankete katılmak için sosyal medya hesapları: https://twitter.com/kartalbld
Kartal-HUB
Kolektif Kartal
Motto
Gezegen: Venüs/Merkür/Jüpiter

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.