Kartal’da normalleşme denetimleri

Kartal Belediyesi Zabıta Ekipleri kademeli normalleşmeyle birlikte açılan işletmeleri denetleyerek tedbirleri uyulmasını yönünde uyarılarda bulunuyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Kademeli normalleşme kapsamında 1 haziran tarihi itibariyle yeniden açılan lokanta, kafe ve restoranlara tedbirlere uyulması konusunda Kartal Zabıtası denetimler gerçekleştirerek tedbirleri uyulmasını istedi.

İlçe genelindeki işyerlerinin ve buralara gelen vatandaşların kurallara uydukları gözlenen denetimlerde, İşyerleri eksiklikler konusunda uyarılarak gerekli tedbirleri alınması istendi.

Denetimlerin ve kısıtlamaların halk sağlığının korunması için yapıldığını hatırlatan Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ortak kullanım alanlarında vatandaşların temas edebileceği bölümlerin dezenfekte edilmesi konusunda uyarılarda bulunarak, tek kullanımlık ürünlerin tedarik edilmesini istedi.

İşyerlerindeki dezenfektan makineleri ve doluluk oranları tek tek kontrol edilirken, masalar arasında yeterli mesafe bırakılması konusunda da denetlemeler yapıldı. Zabıta ekipleri maske ve ateş ölçümü konusunda işyerlerine uyarıda bulundu.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.