Kartal’da öğrencilere anlamlı destek

Burak Bora Anadolu Lisesi öğrencilerin her yıl düzenledikleri kan bağışı kampanyasına Kartal İlçe protokolü destek verdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında her yıl düzenlenen kan bağışı ve kök hücre bağışı kampanyasına, Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve ilçe protokolü katıldı.

Öğrenciler ile bir araya gelen Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, “Burak Bora Anadolu Lisesi’nde 8’incisi düzenlenen kan bağışı kampanyasında bizler ilçenin yöneticileri olarak gençlerimize destek vermek için buradayız. Tüm ilçe sakinlerimizi de buraya bekliyoruz. Çocuklarımızı yalnız bırakmayın.” dedi.

Öğrencilerin örnek davranışını takdir eden Belediye Başkana Gökhan Yüksel ise yaptaığı konuşmada; “Burak Bora Anadolu Lisemizin Türk Kızılayı ile beraber bu yıl 8’incisini düzenledikleri kan bağışı kampanyasında hep beraber gençlerimizin yanındayız. Okul yönetimini ve genç kardeşlerimi birçok insana örnek teşkil edecek duyarlılıklarından ötürü kutluyorum.Ülkemizde kan ihtiyacı konusunda dikkate alınması gereken derecede eksiklik var.Önemli bir sağlık sorunu olmayan, yapılan muayenede sağlığı uygun olduğu tespit edilen tüm duyarlı vatandaşlarımızı kampanyaya destek olmaya davet ediyorum.” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.