Kartal’da pandeminin yansımaları sergileniyor

Kartal Belediyesi, Selim Kalay Sanat Atölyesi tarafından hazırlanan “Pandemi Günlerine Renk Katanlar” adlı resim sergisine ev sahipliği yapıyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Sanata ve sanatçıya olan desteğini pandemi sürecinde de kesmeyen Kartal Belediyesi, son olarak Selim Kalay Sanat Atölyesi tarafından hazırlanan eserlerin sergilenmesine ev sahipliği yaptı.

Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda gerçekleştirilen serginin açılışına Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Serginin açılışını yapan Belediye Başkanı Gökhan Yüksel; “Bugün, değerli sanatçılarımızın ellerinden çıkan bu kıymetli eserleri sizlerle buluşturuyoruz. Salgın sürecinde zor günlerden geçen sanatçılar, bu gördüğünüz eserleri ortaya çıkardı. Kıymetli sanatçılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir kentin gelişebilmesi için, önce o kentin insanlarının kültürel ve sanatsal anlamda gelişebilmesi gerekir. Bunun bilincinde olan bizler de sanatçılarımızı her zaman destekliyoruz” dedi.

Pandemi döneminde yaşanan olayları sanatlarıyla icra eden ressamların eserlerinden oluşan sergi, 13 Haziran’a kadar Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda ziyaret edebilecek.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.