Uzun bir süredir evine kapanan vatandaşlarımızın özlemle beklediği sabah sporları Kartal’da yeniden başladı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

“Sağlıklı Yaşam, Bilinçli Spor” sloganıyla gerçekleştirilen sabah sporlarını Kartal Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün spor eğitmenleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Kartal Belediyesi’nin sporsever vatandaşlarını sağlıklı yaşam sunmak için gerçekleştirdiği etkinliklere katılan vatandaşlar, uzman eğitmenler eşliğinde keyifli zaman geçirerek sporlarını yapıyorlar.

Kartal ilçesinde 5 ayrı açık hava noktasında uzman eğitmenler eşliğinde sosyal mesafe kuralları gözetilerek gerçekleştirilen sporlar sabah saat 08.00-09.00 saatleri ardasında gerçekleştiriliyor.

Uzun bir aradan sonra ilk olarak 5 Haziran günü başlayan sabah sporları, Atalar Açık Spor Tesisi, Kartal Dragos Sahil Amfi Önü, Soğanlık Fatih Boylan parkı, Yakacık Bayram Demirkol Parkı ve Esentepe Mehmet Ali Büklü Parkı’nda veriliyor.

Sabah sporlarına katılan vatandaşlar, uzman eğitmenler eşliğinde, bütün yaş guruplarına uygun spor hareketleri eşliğinde hem eğlenip hem de spor yapma imkanı buluyorlar.

Sabah sporlarına 7’den 70’e her yaş grubundan sporsever katılıyor. Çocuklarıyla gelende var, torunu alıp spor yapanda var.

Sabah sporlarına katılan vatandaşlarımızdan Hamza Dalbudak kameralarımıza yaptığı açıklamada; “Önceden düzenli olarak sporlarımızı yapıyorduk. Uzun bir zamandır evlerimizde kapalıydık. Çok sıkılmıştık. Sabah sporlarımızın başlaması bizleri çok mutlu etti. Bu imkanları bize verdiği için Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel’e ve büyük fedakarlık göstererek bize spor yaptıran hocamıza çok teşekkür ediyorum. Bu güzel havalarda, güzel bir atmosferde bu sporları yaparak sağlığımızı koruyoruz. Herkesi de bu etkinliklere katılmaya bekliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.