Kartal’da sağlıklı yaşam için hazırlıklar tamam

İlçe genelinde düzenli ve bir şekilde spor yapma alışkanlığını geliştirmek isteyen Kartal Belediyesi “Sağlıklı Yaşam ve Bilinçli Spor Etkinliği” hazırlıklarına başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Pandemi nedeniyle uzun süre evlerinde hareketsiz kalan vatandaşları düşünülerek hayata geçirilen proje kapsamında Kartal’ın 5 noktasında yapılacak.

5 Haziran 2021 Cumartesi tarihinden itibaren her cumartesi ve pazar günleri 08.00 – 09.00 saatleri arasında uzman eğitmenler tarafından verilecek olan etkinlikler; Atalar Açık Spor Tesisi, Kartal Dragos Sahil Amfi önü, Soğanlık Fatih Boylan Parkı, Yakacık Bayram Demirkol Parkı ve Esentepe Mehmet Ali Büklü Parkı’nda gerçekleştirilecek.

Kartallılar tae-bo ve zumba ile güne başlayacak

Yapılan spor etkinliklerinin içeriğinde tekvando, boks ve dans disiplinlerini bir araya getiren ve müzik eşliğinde yapılan bir egzersiz programı olan tae-bo, dans –fitnessın bir karması olarak özetlenen zumba dersleri de yer alacak. İlçe genelinde 5 ayrı noktada yapılacak olan etkinlikler Covid 19 pandemisiyle mücadele kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda gerçekleştirilecek.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.