Kartal’daki kreş projeleri Türkiye’ye örnek oluyor

Kartal Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Çocuk Gelişim Merkezleri, Türkiye’nin diğer belediyelerine de örnek olmaya devam ediyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Bu kapsamda İzmit Belediyesi’nden bir heyet Kartal Belediyesi’nin ilçe genelinde yaptırdığı 15 tane Çocuk Gelişim Merkezi’ni ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Kreş ziyaretinde İzmit Belediyesi’ni temsilen; İzmit Belediye Başkan Yardımcıları Sibel Solakoğlu ve Emirşah Torun, birim müdürleri Sinem Gülenç ve Yasemin Gözkonan Kahveci hazır bulunurken, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan ve Kreş Müdürü Enif Yavuz Dipşar ile Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ozan Haydar Selmanpakoğlu hazır bulundu.

Ziyaret sonrasında Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan, ziyaretçilere Kartal Belediyesi’nin ilçede 15 tane kreşi olduğunu belirterek, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğünde eğitimlerin çağdaş, Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda gerçekleştiğine dikkat çekti. Alerjik çocuklar düşünülerek yapılan ve Türkiye’de bir ilk olarak hizmet veren Mevhibe İnönü Çocuk Gelişim Merkezi hakkında bilgi verdi. Alerjik çocuklar için hazırlanan ve hizmet veren kreşin işleyişini anlatan Başkan Yardımcısı Tozkoparan, ilçede kreş sayısını artırmak için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.