Kartallı muhtarların bayramı erken kutlandı

Kartal Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ilçede hizmet veren 20 mahalle muhtarını tek tek gezerek bayramlarını kutladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Kartal Belediye Muhtarlık İşleri Müdürü Banu Kocadağ, muhtar ziyaretlerinde Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in bayram mesajını ve selamlarını iletti.
Özellikle pandemi sürecinde Kartal’a artı değer katacak proje ve çalışmalarda önemli bir yol kat etiklerini dile getiren Kocadağ, bu sürecin sorunsuz geçmesinde muhtarların rolünün oldukça kıymetli olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Gökhan Yüksel’in katılımcı demokrasi anlayışı ile her ay bir araya geldikleri Muhtarlar Toplantısı’nın ilçede yürütülecek çalışmaların planlama sürecine olan katkısı üzerinde duran Banu Kocadağ: “Kartal’ın muhtarları olarak büyük bir özveri ile çalışmalarınızı sürdürüyorsunuz. Her ay gerçekleştirdiğimiz toplantılar sayesinde Kartallı komşularımızın öneri, talep, şikâyet ve beklentilerini ilk elden tespit ediyor ve sizlerle birlikte çözüm önerileri geliştiriyoruz.

Kartal Belediyesi olarak büyük bir sorumluluk bilinci ile çalışan siz değerli muhtarlarımıza olan desteğimizin devam edeceğini söyleyerek Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel ve şahsım adına Kurban Bayramı’nızı kutluyorum.” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.