Modifiyeciler ve Otomobilciler Derneği, 29 Ağustos’ta gerçekleştirecekleri büyük etkinlik öncesinde Kartal meydanında birbirinden güzel araçları sergilediler.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Kartal Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek büyük festival öncesinde, dernek üye ve yöneticileri, özenle hazırlanmış araçlarını Kartal meydanında sergileyerek meraklılarına görsel şölen sundular.

Festivalle ilgili bilgi veren dernek yöneticilerinden Furkan Öksüz, “29 Ağustos tarihinde eski Kartal Stadyumunda yaklaşık 300 aracın katılımıyla büyük bir festival gerçekleştireceğiz. Bizler araçlarımızı özenle bakımlarını yapıp gözümüz gibi bakıyoruz. Hepimiz bunu hobi olarak sevdiğimiz için yapıyoruz. Burada özenle modifiye edilmiş araçlarımızı vatandaşların beğenisine sunduk. 29 Ağustos’ta gerçekleştireceğimiz büyük görsel şölenimize bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz. Eski Kartal stadyumunda yaklaşık 300 aracın katılacağı ve birbirinden güzel araçların sergileneceği büyük bir şölenimiz olacak. Herkesi oraya bekliyoruz” dedi.

Kartal meydanında gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşların ilgisi hayli yoğundu. Modifiye araç meraklıları araçları tek tek inceleyerek, araç önlerinde hatıra resimleri çektirdiler.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.