Muhtar Salim Coşar sosyal medyadan duyurdu: HIRSIZI YAKALADIK

Kartal Soğanlık Orta Mahalle Muhtarı Salim Coşar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, binalardan ayakkabı çalan hırsızı yakaladıklarını duyurdu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Muhtar Salim Coşar paylaşımında ayrıca, Büyük Yalı Sokak’ta çalınan ayakkabıların resimlerini de koyarak, ayakkabısı çalınan kişilerin gelip muhtarlıktan alınması da istedi.

Olayla ilgili olarak görüştüğümüz Salim Coşar; “Mahallede oturuyorduk. Bir kişi sırtında bir torba ile binadan çıktı, bizlere de selam verdi. Bize sırtındaki torba garip geldi ama yine de konduramadık. Daha sonra arkasından başka bir vatandaşımız bağırarak, o kişinin hırsız olduğunu bize söyledi. Bunun üzerine hemen kendisini yakalayıp, elindeki torbayı aldık. Biz torbayı alırken kendisi bir anlıktan boşluktan faydalanarak elimizden kaçtı. Daha sonra olay yerine polis arkadaşlarımızı da çağırdık. Onlarda gerekli çalışmaları yaptılar. Hırsızın elinden aldığımız torbanın içinde bilindik markalı ayakkabılar ve kıyafetler bulunuyordu. Resimlerini sosyal medya hesabından paylaşarak, ayakkabısı veya kıyafeti çalınan kişilerin gelip almasını bekliyoruz. Ayrıca hırsızlıkla ilgili son dönemlerde bazı şikayetler de almaya başladık. Mahalle sakinlerinin bu konuda dikkatli olmalarını istiyorum” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.