Umut Daştan’dan gazetecilere teşekkür

CHP Kartal Belediye Meclis Üyesi ve Kartal Belediyesi Spor Komisyonu Başkanı Umut Daştan, Kartal Kitap Fuarı’ndaki imza gününe katılan Kartal Gazeteciler Derneği üyelerine kahvaltı programı düzenleyerek teşekkür etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Umut Daştan’ın kahvaltı programına Kartal Gazeteciler Dernek Başkanı Selim Akdoğan, yönetim kurulu üyeleri ve derneğe kayıtlı gazeteciler katıldı.

Kahvaltı programında imza gününde katılım sağlayan Kartal Gazeteciler Derneği üyelerine teşekkür ederek başlayan Daştan; “Kartal Kitap Fuarı’nda bir imza günü etkinliğimiz vardı. Sizlerde o soğukta gelip katılarak bize güç verdiniz. Benden bundan dolayı bir teşekkür olarak kahvaltıda bir araya gelip sohbet etmek istedim” dedi.

“Türkiye’de Siyasette Kriz Yönetimi ” isimli kitabı hakkında da bilgi veren Daştan; “Ben üniversite döneminde yüksek lisansımı Siyaset Bilimi ve Ekonomi alanında yaptım. Bunu yaparken bitirme tezi olarak böyle bir çalışmam olmuştu. Tabi dönem birincisi olarak bitirdiğim için, hocalarımızın yoğun bir istemleri doğrultusunda bu tezimiz kitap haline getirilip sergilendi. Kısaca bitirme tezimiz kitap haline gelmiş oldu” ifadelerini kullandı.

Daştan, önümüzdeki süreçte spor alanında yeni bir kitap çalışması olacağını belirterek; “Bizi kırmayıp buraya geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim. İnşallah sizlerin de emeğininiz karşılığını alacağınız yıllarınız olmasını diliyorum” dedi.

Daştan’ın konuşmasının ardından söz alan Kartal Gazeteciler dernek başkanı Selim Akdoğan ise; “Bu programdan dolayı teşekkür ederim. Güzel bir kitap çalışmanız oldu. Siz Kartal’da gazeteciler ile diyaloğu güzel olan bir meclis üyesisiniz. Sizin de belirttiğini gibi Kartal Kitap Fuarı güzel bir atmosferde gerçekleşti. Yüzlerce yayınevi, onlarca yazar ve çok sayıda ziyaretçi buraya geldi. Bizlerde 9 gün boyunca gecemizi gündüzümüze katarak programları takip edip okuyucularımıza ulaştırdık. Belediyenin gazeteci arkadaşlarımız içinde bir çalışma yapmasını beklerdik. Ayrıca, bizlerle bir araya gelmek istemenizden dolayı size teşekkür eder yolunuzun açık olmasını diliyorum” dedi.

Kahvaltı programı, konuşmaların ardından, Daştan’ın kitabını gazeteciler için imzalamasından sonra karşılıklı sohbet ortamında son buldu.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.