Umut Veli Develi; “Kartal’ı İstanbul’un kültür merkezi yapacağız”

Kartal Belediyesi’nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Umut Veli Develi, Kartal’da kültür-Sanat faaliyetlerine daha fazla ağırlık vereceğini belirtti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Belediye tarafından yapılan son görev değişikliğinde Kartal Belediyesi’nde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü’ne getirilen Umut Veli Develi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Kartal’da kültür-sanat anlamında birçok projelerinin olduğunu belirten Develi; “Geçtiğimiz günlerde 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle 6 gün boyunca çok büyük bir organizasyona imza attık. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklere sadece Kartallı vatandaşlarımız tarafından değil İstanbul’un birçok ilçesinden yoğun katılımlar oldu. Uzun zamandır evinde kapalı kalan vatandaşlarımız böylesi bir organizasyonla bir nebze olsun nefes alma fırsatı buldu. Ayrıca etkinliklerimize katılan on binlerce vatandaşımız sayesinde esnafımızda biraz olsun moral buldu. Bu bizi çok mutlu etti” dedi.

Kültür-sanat anlamında yapacakları çalışmalar ile Kartal’ı, İstanbul’un çekim merkezi haline getirmeyi planladıklarını söyleyen Develi; “İlçemizde Kültür-Sanat anlamında büyük bir potansiyel var. Biz bunu en iyi şekilde kullanmak istiyoruz. Yapacağımız faaliyetlere sadece Kartallı vatandaşlarımız değil çevremizdeki bütün ilçelerin katılım göstereceğini biliyoruz. Bunu gerçekleştirdiğimiz zaman hem Kartal’ı, kültür-sanatın merkezi yapmış olacağız hem de bu etkinliklere katılan vatandaşlar sayesinde zor günler geçiren esnafımıza destek olmuş olacağız” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.