İMAM AYDIN; “TÜM MALTEPELİLERİN ABİSİ OLACAĞIM”

CHP Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı İmam Aydın, yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Aydın yaptığı konuşmada, parti farkı gözetmeksizin tüm Maltepeli vatandaşlarımızın abisi olmak için çalışacağım ifadelerini kullandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

CHP Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı İmam Aydın kendisini tanıtarak yaptığı açıklamada, neden aday olduğunu adaylaşması durumunda Maltepe için neler yapmayı planladığını anlattı.

Aydın, uzun yıllardır Maltepe ve Kartal’da siyaset yaptığını, ticaretle uğraştığını, geçmiş dönemde KMP Televizyonun kurucuları arasında olduğunu vurguladı.

NEDEN MALTEPE’DEN ADAY OLDUM!
Neden Maltepe’den aday olduğuna dair açıklamalarda bulunan Aydın; “Ben siyasette 2 dönemin yeterli olması gerektiğini düşünüyorum. Ben uzun yıllardır Kartal ve Maltepe’de siyasetle uğraşan, her iki ilçede köklü ilişkileri olan bir kardeşinizim. Şu an Kartal Belediyesinde Meclis üyesi ve Başkan Yardımcılığı yapıyorum. Ama Maltepe ile olan bağım daha fazla diyebilirim. Burada 4 işletmem bulunuyor. Maltepe’nin her mahallesinde her sokağında evine gidip oturabileceğim dostlarım, arkadaşlarım bulunmaktadır. Ben başta da söylediğim gibi siyasette 2 dönem kuralı olmalıdır. Yani kimse sonsuza kadar başkan, milletvekili, belediye başkanı olmamalı. Bu anlamda Kartal Belediye başkanımız Gökhan Yüksel’in ilk dönemi. Bir dönem daha olması gerektiğini düşünüyorum. Bundan dolayı Maltepe’ye aday oldum. Ali Kılıç başkanımız çok güzel hizmetler sunmuştur. Ama ben daha iyisini yapmak için aday olmaya karar verdim” dedim.

TÜM MALTEPELİLERİN ABİSİ OLACAĞIM
Maltepe ile ilgili olarak projelerini önümüzdeki günlerde açıklayacağını belirten Aydın; “Maltepe’de yapılanların üzerine bir şeyler koyarak daha iyisini yapmayı hedefliyorum. Ben hayali projeler sunmayacağım. Gerçekçi ve yapılabilir projeler sunacağım. Bunun dışında parti farkı gözetmeksizin tüm Maltepelilerin abisi olmak için adayım. Her kesi kucaklayacağım, hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğim” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.