Maltepe Belediyesi’nin faaliyet raporu kabul edildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Kavgadan, kutuplaşmadan uzak, herkesin kucaklaştığı bir Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkmalıyız. Adlarımız farklı olabilir ama soyadımız Türkiye” dedi.

Maltepe Belediye Meclisi Nisan ayı toplantılarının ikinci oturumu gerçekleşti. Maltepe Belediyesi 2020 yılına ait Faaliyet ve Denetim Komisyonu raporlarının konuşulduğu mecliste, tüm raporlar oy çokluğu ile kabul edildi. Faaliyet raporunun kabul edilmesinin ardından bir konuşma yapan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Maltepe halkı gerektiğinde, dara düştüğümüzde belediyesine sahip çıkabiliyor. Pandemi sürecinde Maltepe halkının çok ciddi bir desteğini gördüğümüzü de özellikle belirtmek istiyorum. Kavgadan, kutuplaşmadan uzak, herkesin kucaklaştığı bir Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkmalıyız. Adlarımız farklı olabilir ama soyadımız Türkiye” dedi.

ANKARA’DA KARAR ALANLAR KURALLARA UYMALI

Pandemi ile mücadele kapsamında genel politikaları ve kalabalık parti kongrelerini eleştiren Başkan Kılıç, “Ankara karar alıyor, uyguluyor. Keşke iktidar bu kararları alırken önce kendisi uygulayabilseydi. Kongreler yapılması gerekiyor, saygı duyuyorum ama daha farklı yapılabilirdi. Bu konuda yeteri kadar olanakları vardır diye düşünüyorum. Lebaleb kongreler sonucunda vaka sayısı şu anda yüzde 100 artmış durumda. Maltepe Belediyesi olarak biz de salgının ilk dönemlerinde 3-4 arkadaşımızda vaka görülürken, ilerleyen dönemde neredeyse 600-700 arkadaşımız temalı olduğu ya da pozitif olduğu için evde oturmak zorunda kaldı. Belediye neredeyse yarı yarıya personel kapasitesi ile çalıştı” diye konuştu.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.