Maltepe’de Masa Tenisi heyecanı

İBB tarafından gerçekleştirilecek Masa Tenisi turnuvası 25-26 Haziran tarihleri arasında SPOR İSTANBUL iş birliğiyle Maltepe Spor Tesisi’nde düzenlenecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

23 Haziran’a kadar devam edecek kayıtların, Milli Takım ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Süper Ligi’nde yer almayan 16 yaş üzeri herkesin katılımına açık olacak.

Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu (ITTF) kurallarının geçerli olacağı turnuvaya Milli Takımda ve TMTF Süper Lig’de oynayan sporcuların dışında 16 yaş üzeri herkes katılabilecek. Lisanslı ve amatör sporculara yönelik düzenlenen turnuva, gruplarda ve elemelerde kazanılan 3 set üzerinden oynanacak.

İstanbul Masa Tenisi Turnuvası 25 ve 26 Haziran tarihlerinde kadınlar ve erkeklerde 16-39 yaş kategorisi ve 40 yaş üstü kategorisinde düzenlenecek. Oyuncular turnuvada 4’lü gruplarda yer alacaklar. Grup maçlarında tüm sporcular birbiriyle karşılaşacak. Yeterli katılımcı sayısına ulaşılması halinde her grubun birincisi ve ikincisi üst tura çıkacak. Üçüncü ve dördüncü olanlar ise turnuvadan elenecekler. Ana tabloda yapılacak karşılaşmalarda rakiplerine üstünlük sağlayanlar da bir üst tura çıkacak. Yenilenler ise turnuvaya veda edecekler.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.