Pendikliler Kıraç ile final yaptı

Pendik Belediyesinin ağustos ayı boyunca düzenlediği yaz etkinlikleri Sanatçı Kıraç’ın “30 Ağustos ZaferBayramı” Konseriyle sona erdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Sanatçıya hediye takdim eden Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Zafer Bayramımız kutlu olsun. Sanatçılarla bir araya gelmeyi çok özledik. Hangi sanatçıyı istiyorsanız onu Pendik’e davet edeceğiz.” müjdesini verdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle düzenlenen konserde Anadolu Rock Müziği’nin önemli temsilcilerinden Kıraç, sevilen parçalarını ve marşları Pendiklilerle birlikte seslendirdi. Pendik Sahil’de gerçekleşen konsere Türk bayraklarıyla gelen vatandaşlar 3 saat boyunca müzik ziyafeti yaşadı. Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleşen konsere katılan Belediye Başkanı Ahmet Cin ,etkinlik sonunda Kıraç’a hediye takdim ederek “Zafer Bayramımızın 99. yılı kutlu olsun. Çok önemli mücadeleler verdik. Bugünkü konserimizle bu önemli günü kutluyoruz.” dedi.

“Hangi sanatçıyı istiyorsanız Pendik’e davet edeceğiz”

Pendik Belediyesi, yaz etkinlikleri kapsamında Kıraç’ın yanı sıra Murat Kekilli, Kolpa, Fatma Turgut ve Derya Uluğ gibi önemli sanatçıları Pendik’te ağırladı. Belediye Başkanı Ahmet Cin Pendiklilere müjde vererek “Sanatçılarla bir araya gelmeyi özledik. Hangi sanatçıyı istiyorsanız biz onu Pendik’e davet edeceğiz, söz veriyoruz.” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.