Üniversite adaylarına Boğaz turu gezisi

Sancaktepe Belediyesi hafta sonu üniversite sınavlarına girecek adaylar için motivasyon gezisi düzenledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

26-27 Haziran günlerinde yapılacak olan YKS sınavları öncesi Sancaktepe Belediyesi, Gençlik merkezlerinde üniversiteye hazırlanan gençleri sınav stresinden uzaklaşmaları ve keyifli dakikalar geçirmeleri için İstanbul Boğazı’na bir gezi düzenledi.

Havanın güzel olması ile birlikte gönüllerince eğlenen gençler, İstanbul Boğazı’nı gezmenin mutluluğunu yaşadılar. Gündelik hayatın stresinden uzakta derin bir nefes alan gençler, Boğaz’ın masmavi sularında, martıların çığlıkları eşliğinde Boğaziçi’nin tüm güzelliklerini seyretme imkânı buldular.

Üsküdar sahilinden kalkan gemiyle bütün İstanbul Boğazını turlayan öğrenciler, İstanbul Boğazı’nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfettiler, tarihi ve turistik eserlerin fotoğraflarını çekerek yaşadıkları anları ölümsüzleştirdiler.

Programda ayrıca gençlere çeşitli hediyelerin yanı sıra telefonlarına sürpriz internet paketi yüklendi. Programa katılan gençler pandemi döneminde yoğun geçen hazırlık sürecinin ardından düzenlenen bu gezi sayesinde sınav öncesi büyük moral bulduklarını belirterek organizasyonda başta Başkanımız Şeyma Döğücü olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.