Yeni Haberler

Şile

Vali Davut Gül Şile’de İncelemelerde Bulundu

İstanbul Valisi Davut Gül, Şile İlçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu. Günün erken saatlerinde başlayan incelemelerde Vali Gül’e Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya ile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı eşlik etti.

Şile

Dünya Çevre Günü Şile’de kutlandı

Dünya Çevre Günü nedeniyle Şile Belediyesi çevre koruma ve sıfır atık ile geri dönüşüm temalı bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlikte okulların ve STK’lar ile doğaya bilinçsizce atılan atıkları toplayıp elde ettikleri materyaller sergilendi.

Şile

Şile’de sahile vuran deniz mayını patladı

Şile’de serbest kalan deniz mayını sahile vurarak patladı. Patlama sonrası ölen ya da yaralanan olmazken, sahildeki bir restoranın camları patladı. Patlama anı çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Şile

Şile’deki köy fırınlarında deprem bölgesi için ekmek pişirildi

İstanbul Şile’de 57 köydeki fırınlarda deprem bölgesi için ekmek pişirildi. Ekmekler, Şile Belediyesi Aş Evi TIR’ı ile bölgeye gönderilecek.

Şile

Tapuda rüşvet operasyonu

Şile Cumhuriyet Başsavcılığı’nın tapuda rüşvet iddialarıyla ilgili başlattığı soruşturmada aralarında tapu müdürü, müdür yardımcısı ve 3 muhtarın da bulunduğu 87 kişi gözaltına alındı.

Şile

Şile’deki yangın kontrol altına alındı

ŞİLE’de 2 katlı fabrikanın deposunda çıkan yangın kontrol altına alındı.

Şile

Bakan Kurum: “Şile için çok önemli projeleri hayata geçiriyoruz.”

REKLAM ALANI-1 Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Yoğunluk Kazanacak...

Şile

ŞİLE BEZİ DÜNYA’YA AÇILIYOR!

REKLAM ALANI-1 Şile’dan Dünyaya Transfer! İlçenin tarihsel...