Daha güzel bir Sultanbeyli için STK çalıştayı

Daha güzel bir Sultanbeyli için ilçedeki Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare çalıştayı düzenlendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Sultanbeyli İlçesinde faaliyet gösteren STK’lar ile gerçekleştirilen çalıştayda daha güzel gelişmelerin yaşanması için fikir alışverişindi bulunuldu.

Sivil katılımı en üst seviyeye çıkararak kent paydaşlarından olan STK’ların katılımıyla ilçeye dair yapılacak hizmetleri planlama, konulara çözüm getirme amacıyla düzenlenen toplantı verimli geçti. Sultanbeyli’ye dair toplumsal fayda sağlayacak, iyi, etkili fikirler ve çözümler konuşuldu.

Toplantıda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Söğütçü katılım sağlayan STK temsilcilerine teşekkür ederek, “Sultanbeyli Belediyesi olarak kent paydaşlarımızın katılımı ile bugüne kadar birçok projenin gerçekleştirilmesinde, sorunların üstesinden gelinmesinde ve işbirliği içerisinde faaliyetlerin hayata geçirilmesinde hep beraber çalıştık ve birlikte hareket ettik.

Bugün burada ilçemizdeki STK temsilcilerimizle, Sivil Katılım İstişare Toplantısı’nda bir araya gelerek, başkan yardımcısı arkadaşlarımız ve müdürlerimizin olduğu çalışma gruplarında istişare kültürünü, karar alma mekanizmalarında sivil katılımı, işbirliğini geliştirmek için yapılabilecek yenilikleri, önerileri konuşup, tartıştığımız bir çalıştay gerçekleştirdik. Sultanbeyli’miz el birliğiyle daha da güzel olacak. Katılım sağlayan tüm STK’larımıza teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.