Her şey çocukların sağlığı için

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Tuzla ilçe sınırları içerisinde bulunan 136 oyun alanı ve çocuk parkı, Tuzla Belediyesi ekipleri tarafından belirli periyodlar halinde özel karışımlar ile dezenfekte ediliyor. Parkların dezenfekte edildiğini gören vatandaşlar, çocuklarını daha güvenli ortamda oynatabildikleri için mutlu olduklarını dile getirdi.

Tuzla’da ilçe sınırları içerisinde bulunan 136 oyun alanı ve çocuk parkı, Tuzla Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte ediliyor. Park içerisinde bulunan çocuk oyun grupları, banklar, park ve oyun alanlarının zemini, spor aletleri özel karışımlar ile dezenfekte ediliyor. Yapılan dezenfekte işleminin ardından çocukların oyun oynarken temas edebileceği yüzeyler temizlenerek olası bulaş riskinin de önüne geçiliyor. Parklara, çocuklarını oynatmak için gelen aileler, parkların temizlenmesi konusunda Tuzla Belediyesi’ne ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ettiler.

“ÇOCUKLARIN TEMAS ETTİĞİ HER NOKTAYI DEZENFEKTE EDİYORUZ”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,” Koronavirüs salgınının ülkemizde görüldüğü ilk andan itibaren çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz. Çalışmalarımızı özellikle çocuklar ve gençler için titizlikle yürütüyoruz. Çocukların gün içerisinde oyunlar oynadıkları yerler olan parklarımızı, düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Çünkü çocuklar oyun oynarken, elleri ile çok fazla noktaya temas ederler. Biz de çocuklarımız daha güvenli oyun oynasınlar diye temas ettikleri her noktayı dezenfekte diyoruz. Tüm Tuzla’yı altınla kaplasak bile önemli değil, mühim olan çocuklarımız için bir şeyler yapmaktır” dedi.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.