Kabaktepe Tuzla’dan İBB’yi eleştirdi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, ilçe ziyaretlerinin sonuncusunu Tuzla’ya gerçekleştirdi. Kabaktepe şimdiye kadar 39 ilçe başkanlığını ve AK Partili Belediyeleri tek tek ziyaret etmiş oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Ak Parti Tuzla İlçe Teşkilatında, partililerle bir araya gelen Kabaktepe, Tuzla Belediyesi’nin CHP’li İBB’den daha fazla hizmet ürettiğini vurguladı.

Kabaktepe; “2019 yılından itibaren yaptıklarımızı 2,5 saate ancak sığdırabildi. Daha öncesi değil, en son yerel seçimden sonra yaptıklarımızı 2,5 saate ancak sığdırabiliyoruz’. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ekonomik olarak İstanbul’daki 39 belediyenin toplamının 2,5 katı daha büyük. Basit bir soru soruyorum. Tuzla Belediyesi 2 yılı, 2,5 saatte anlatabilecek hizmet yaptı. CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2,5 yılda genişleterek de olsa sıkıştırarak da olsa kaç dakikada anlatılacak hizmet yaptı? Akılda ne var? Bunu soruyoruz” dedi.

CHP’li İBB’nin yatırımları büyütmek yerine reklamları büyüttüğüne dikkat çeken Kabaktepe, “Geçen günlerde arkadaşlarım bana bir dosya getirdiler. Dediler ki ‘İstanbul Büyükşehir Belediyesi toplu açılış töreni’. Bu çok önemli, tarihçiler bunu yazsın dedim. CHP tarihinde ilk kez toplu açılış töreni yapıyor. Hani Sayın Cumhurbaşkanımız yapıyor ya. Getirin dedim bir inceleyelim. Biz iyilikleri ve güzellikleri geleneğimiz gereği takdir ederiz. Memlekete hizmet edeni takdir ederiz. Bahçelievler’de yapılmış açılış. Kendi internet sitelerinde afişleri var.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin toplu açılış töreni, bir; trafik düzenlemesi. İki; A, B iki tane cami yapımı. Yapılmamış onlar da. Üç; İSMEK. Dört; İstihdam Ofisi, 5; Yine bir ofis. Böyle gidiyor. Soğanlı Caddesi’nde meşhur bir kavşak var. O kavşağı kapatmışlar. 50 metre ileriden dönüş vermişler. Koskoca İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kavşağı 50 metre ileriye almış. Buna da toplu açılış töreni yazıyor” diye konuştu.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.