Tuzla Belediyesi, Muğla’daki yaraları sarıyor

Muğla’nın birçok noktasında yangından etkilenen vatandaşların yaralarını sormak için tuzla belediyesi geniş kapsamlı bir kampanya başlattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
REKLAM ALANI-1

Tuzla Belediyesi, bağışçılardan toplanan yardım malzemelerini Türk Kızılay Tuzla Şubesi aracılığıyla Muğla’da yangından etkilenen bölgelere gönderdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Muğla’nın farklı noktalarında çıkan yangınlardan etkilenen vatandaşların yaralarını sarmak için harekete geçen Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, özel bir yardım kampanyası düzenledi.
“Yaraları Birlikte Sarıyoruz” yardım kampanyasına Tuzlalı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kampanyanın başladığı 1 Ağustos tarihinden itibaren yangın bölgesinde ihtiyaç duyulabilecek malzemeleri Gönül Elleri Çarşısı’na getiren bağışçılar 1 tırı doldurdu.

Hijyen malzemeleri, bebek bezleri, bebek mamaları, bardak su, giysi, yanmaz eldiven, baret, yangın tüpleri, el feneri, kazma ve kürek gibi ürünler Gönül Elleri Çarşısı içerisinde paketlenerek tıra yüklendi.
Tuzla Kaymakamlığı koordinasyonunda Tuzla Belediyesi ve Türk Kızılay Tuzla Şubesi iş birliği ile hazırlanan yardım tırı Muğla’ya doğru yola çıktı.

REKLAM ALANI-2

Yorumlar kapalı.